Teorii spiskowych dotyczących końca świata było już bardzo wiele. Jak dotąd żadna się nie sprawdziła. Zwolennicy koncepcji bliskiej zagłady ziemi znajdują jednak kolejne dowody mające potwierdzić ich tezy.

Oto najnowszy pomysł dotyczący daty końca świata. Zdaniem numerologa Davida Meade zagłada ziemi ma nastąpić już w tym miesiącu. Jak twierdzi, ostatnie zaćmienie słońca i słowa biblijnej księgi Proroka Izajasza wskazują na to, że 23 września będzie koniec świata.

Jego zdaniem ma to nastąpić w wyniku zderzenia się Ziemi z nieznaną astronomom planetą Nibiru. Ta ma ponoć znajdować się w naszym Układzie Słonecznym i być zamieszkiwana przez wysoko rozwiniętą rasę – Anunnaków.

David Meade twierdzi, że ostatnie całkowite zaćmienie słońca, które widoczne było w Ameryce, jest spełnieniem słów Izajasza: „Oto dzień Pański nadchodzi okrutny / najwyższe wzburzenie i straszny gniew / żeby ziemię uczynić pustkowiem / wygładzić z niej grzeszników. Bo gwiazdy niebieskie i Orion / nie będą jaśniały swym światłem / słońce się zaćmi od samego wschodu / i swoim blaskiem księżyc nie zaświeci”.

Czy ta przepowiednia się spełni – dowiemy się już za 3 tygodnie.

Źródło: msn.com

...

Zobacz również

11 teorii spiskowych, które naprawdę dają do myślenia