Koniec świata
YouTube Adolf Kudlinski
Mateusz Sidorek - 12 Marca 2020

Adolf 30 lat szykował się na koniec świata. Ale rzeczy, które spotkały go teraz zwalają z nóg

Adolf przeczuwał koniec świata. Dlatego mężczyzna już od 30 lat przygotowywał się na koniec naszej cywilizacji. Nie przewidział jednak, że spotka go coś takiego. Może się okazać, że zmarnował lata ciężkiej pracy. W tym czasie spotkało go wiele dziwnych rzeczy.

Adolf przeczuwał, że koniec świata jest już coraz bliżej. Dlatego, aby przetrwać, przygotowywał się do katastrofy przez 30 lat. Kiedy inni patrzyli na niego jak na wariata, mężczyzna gromadził zapasy i najpotrzebniejsze narzędzia. Po wybuchu epidemii koronawirusa Adolf był gotowy, jednak nie spodziewał się takiego obrotu spraw.

Zmarł juror MasterChefaTragiczne informacje obiegają media. Nie żyje gwiazda MasterChefaCzytaj dalej

Koniec świata jest obsesją Adolfa, mieszkańca Orzechówki, wsi położonej w Górach Świętokrzyskich. Mężczyzna należy do preppersów, czyli osób, które w obawie o dalsze losy świata spędzają wiele czasu na odpowiednich przygotowaniach. Preppersi gromadzą zapasy, odpowiednie narzędzia i materiały, które przydadzą im się po apokalipsie. Jednym z nich był Adolf, który poświęcił na to 30 lat. Jednak nie przewidział tego, co wydarzyło się niedawno.

Adolf przez 30 lat przygotowywał się na koniec świata

Po tylu latach Adolf spokojnie czekał na koniec świata. Dlatego mężczyzna nie panikował po tym, jak wybuchła pandemia koronawirusa. Mężczyzna odpowiednio się przygotował - wie, ile wody będzie potrzebował dziennie, w swojej piwnicy zgromadził też zapas konserw i suchego prowiantu, np. makaronu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zakupy, podstawowe produktyLista podstawowych produktów, które należy mieć w domu. Pozwalają przetrwać 10 dniCzytaj dalej

Czekając na koniec świata, Adolf nagrywał filmy, które publikował w mediach społecznościowych. Część internautów śledziło jego działalność na YouTube, gdzie pokazywał, jak radzić sobie bez zdobyczy cywilizacyjnych. Opowiadał także o słowiańskich korzeniach i wierzeniach ludowych. Jednak jedno z jego nagrań zwróciło uwagę sądu. Adolf został oskarżony o nawoływanie do nienawiści.

- Każdego Rumuna, który zbliży się na obrzeża lasu, policja powinna zamknąć za mordę i do kryminału za to, że jest Rumunem, skoro tak się dzieje - powiedział w swoim nagraniu.

Dzisiaj grzeje:

1. GIS: Polska uznana za kraj transmisyjny koronawirusa. Ważniejsze od ogłoszenia pandemii

2. Tata zarażonej koronawirusem dziewczynki złamał kwarantannę. Powód nie mieści się w głowie

Wygląda na to, że na koniec świata Adolf będzie teraz czekał w więzieniu. Polak został skazany na sześć miesięcy bezwzględnego więzienia. Całe szczęście internauci szybko zareagowali na nieodpowiednie treści, przekazywane przez najbardziej popularnego proppersa w Polsce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tom Hanks zarażony koronawirusem. Infekcja może być dla niego szczególnie niebezpieczna
  2. To koniec sezonu skoków narciarskich? Kamil Stoch może skorzystać na odwołaniu zawodów
  3. Polacy popełniają dokładnie te same błędy, co Włosi. Jeśli nie przestaną, może być bardzo źle
  4. Smutne wieści o Dawidzie Kubackim. Zapadła ostateczna decyzja
  5. Doda zabrała głos ws. zdrowia. Nie może uwierzyć, że doszło do wielkiego przeoczenia
  6. Sanepid pilnie apeluje do wszystkich Polaków robiących zakupy. Niebezpieczeństwo jest szczególne

Informacje i gwiazdy zarażoneCelebryci i gwiazdy zarażone koronawirusem. Smutne doniesienia ze światowych mediówCzytaj dalej

źródło: Fakt24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News