Koniec spekulacji. Kochanek księżnej Diany rozwiązał jej zagadkę

Koniec spekulacji. Kochanek księżnej Diany rozwiązał jej zagadkę

Diana Spencer bez wątpienia stanowiła jedną z najbardziej kontrowersyjnych członkiń brytyjskiej rodziny królewskiej. Dopiero teraz, lata po jej śmierci, rozwiązane zostały spekulacje wokół tego, kim jest ojciec jej syna.

Od 1981 roku księżna Diana pozostawała w związku małżeńskim z księciem Karolem. Trzy lata po ślubie pary na świat przyszedł książę Harry. Już w tamtym okresie pojawiały się plotki na temat kondycji związku Diany i Karola. Niebawem na światło dzienne wyszedł romans między księżną a majorem kawalerii Jamesem Hewittem.

Dziennikarze prędko podłapali temat. Media na całym świecie domniemywały, kto jest ojcem Harry'ego. Publikowano zdjęcia porównawcze, na których dowodzono podobieństwa między synem Diany a majorem Hewittem. Sam zainteresowany jednoznacznie zaprzeczał, jakoby miał być ojcem księcia Harry'ego.

Dwa dni temu major był gościem australijskiego talk-show. Zapytany przez prowadzącą program, Melisse Doyle, o kwestię ojcostwa, przypomniał, że w księżnej zakochał się po narodzinach Harry'ego:

- Nie jestem ojcem Harry'ego. Ta plotka jest powtarzana od lat, bo dobrze się sprzedaje. Dla mnie jest ona przykra, a co dopiero dla Harry'ego. Pora raz na zawsze przeciąć te spekulacje. Harry urodził się, zanim zakochałem się w Dianie, to nie jest mój syn - oświadczył Hewitt.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News