Rozpad Rodzinka.pl! Wielka gwiazda odchodzi

Rozpad Rodzinka.pl! Wielka gwiazda odchodzi Źródło: Fot. Facebook/Małgorzata Kożuchowska

Jedna z najważniejszych gwiazd serialu "Rodzinka.pl" oficjalnie potwierdziła, że rozpocznie pracę nad całkowicie innym programem. Czy to będzie koniec uwielbianego przez całą Polskę serialu?

Olga Kalicka to 24-letnie aktorka, która swoją karierę próbowała zaczynać w takich serialach jak "Plebania" oraz "M jak Miłość". Prawdziwą sławę jednak zdobyła dzięki roli Magdy w "Rodzinka.pl". Serialowa Magda to dziewczyna najstarszego syna w rodzinie Boskich, Tomka, w którego wciela się Maciej Musiał. Obie te postacie są jednymi z najważniejszych bohaterów serialu. Większość fanek ogląda "Rodzinkę.pl" tylko dla Musiała oraz jego uroczej dziewczyny.

Sukces serialu "Rodzinka.pl" nie wystarcza Oldze Kalickiej?

Olga postanowiła rozkręcić swoją karierę. Nie chce być znana z jednej roli i gdy tylko nadarzyła się okazja by zaistnieć w czymś innym, od razu się zgodziła. Młoda dziewczyna została zauważona przez producentów nowego show "World of dance", który emitowany będzie na Polsacie. Od września zobaczymy ją właśnie tam w roli prowadzącej! Amerykański pierwowzór programu został stworzony przez samą Jennifer Lopez. W polskiej wersji Oldze Kalickiej towarzyszyć będą Edyta Herbuś, Michał Malitowski oraz Rafał Kamiński. Czy hitowy program Polsatu odsunie Olgę od gry w serialu TVP? Bardzo możliwe. Jako prowadząca programu może zyskać zdecydowanie większy rozgłos, a praca dla dwóch stacji na raz może być dla niej kłopotliwa. Czy zwiastuje to upadek "Rodzinka.pl"? Fani są zrozpaczeni możliwością odejścia Kalickiej, ale wierzą, że serial nie straci na wartości. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Doda w okropnej żałobie. Śmierć zabrała jej najbliższą rodzinę
  2. Pola Lis załamana. Zrozpaczona gwiazda cierpi przez Lewandowskiego
  3. Kadra rozbita w pył! WOJNA między Milikiem a Lewandowskim
  4. Meghan Markle. Czy księżna Sussex to nowa Grace Kelly?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News