To już koniec Nowoczesnej. Partia opozycyjna rozpada się od środka. Szokujące ogłoszenie Lubnauer, od teraz opozycja jest przerażona.

Opozycja rozpada się na naszych oczach. Po wczorajszym głosowaniu na temat liberalizacji prawa aborcyjnego posłowie są karani przez szefów swoich partii.

W tak ważnym głosowaniu nie wzięło udziału 10 posłów Nowoczesnej m.in. Adam Cyrański, Barbara Dolniak, Paweł Kobyliński czy Jerzy Meysztowicz.

ZOBACZ TAKŻE: To już pewne! Koniec Nowoczesnej, kolejni posłowie odchodzą

Chodzi w tym momencie o Adama Cyrańskiego, to jeden z posłów, który nie wziął udziału w głosowaniu nad projektem liberalizującym przepisy aborcyjne.

Szokujące ogłoszenie Lubnauer

Został ukarany naganą oraz karą finansową w wysokości 1000 złotych. PAP nieoficjalnie się dowiedział, że poseł odchodzi z ugrupowania, a dziś potwierdziła to Lubaner.

ZOBACZ TAKŻE: A więc wojna. Legenda opozycji pójdzie siedzieć

Ludzie, kiedy przychodzą pierwszy raz do Sejmu, szukają swojej przestrzeni – patrzą, jakie mają poglądy i na ile się zgadzają. Na przykład z posłem Cyrańskim, który odszedł, zupełnie nie zgadzaliśmy się w sprawie dostępu do broni; był dość duży projekt, my zdecydowanie byliśmy przeciw i zagłosowaliśmy przeciw, wbrew niemu; on miał zupełnie inny pogląd – powiedziała szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer w rozmowie w Radiu Zet.

Opozycja ma się czego wstydzić, ponieważ nawet posłowie PiS chcieli dać szanse temu projektowi i zagłosowali, by przeszedł on do dalszych prac. Opozycja rozpada się od środka.

Źródło: pap.pl

Te MEMY najlepiej podsumowują Ryszarda Petru [ZOBACZ!]


Te memy DOSKONALE podsumowują rok 2017!

...

Zobacz również

Zobacz również