Koniec kariery Kożuchowskiej? Aktorka nie ma wyboru
Malwina Kossela - 31 Marca 2018

Koniec kariery Kożuchowskiej? Aktorka nie ma wyboru

Małgorzata Kożuchowska nie ma aktualnie najłatwiejszego momentu. Jej kariera stoi pod ogromnym znakiem zapytania, aktorka nie ma żadnego wyboru. Czy to koniec polskiej gwiazdy?

Jeśli zła passa nie minie to w jesiennej ramówce w ogóle nie zobaczymy Małgorzaty Kożuchowskiej. Dopiero co TVN zdecydował o zdjęciu z anteny "Drugiej Szansy", w której aktorka gra główną rolę, a teraz, jak donosi "Fakt" podobny los może spotkać "Rodzinkę.pl". Przyszłość uwielbianego serialu TVP2 jest bardzo niepewna. Telewizja Polska rozważa zakończenie jego emisji, twierdząc, że czasy świetności ma on już za sobą. Aktualnie serial ogląda 1,16 mln widzów.

Małgorzata Kożuchowska zostanie bez pracy?

Ponieważ powtórki odcinków przyciągają niemalże taką samą widownię to zdecydowanie bardziej opłaca się stacji poprzestać na ich emisji i nie kręcić już kolejnego sezonu. Czyżby rozchwytywana do tej pory Małgorzata Kożuchowska miałaby mieć problemy z jakimkolwiek zatrudnieniem? Podobno aktorka jest załamana informacją o planowanym zakończeniu produkcji Rodzinki.pl. Do tej pory miała nadzieję, że taki rodzinny serial będzie emitowany długie lata i zapewni jej stałość zatrudnienia. Często śmiała się, że będzie się starzeć razem z graną przez nią bohaterką. Optymizm widać na niewiele się zdał. Kożuchowska już może zacząć rozglądać się za castingami do kolejnych produkcji, jeśli nie chce wypaść z aktorskiego obiegu. Czekamy z ciekawością na rozwój wypadków.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nawet wyborcy PiS się wściekną! Rząd chce po cichu wprowadzić nowe prawo
  2. Biedroń dostał propozycję od Macrona. Nie uwierzycie jaką
  3. A więc jednak! Miliarder sfinansuje konkurencję dla Facebooka
  4. Nagła śmierć. Lewandowski się załamał, prawdziwy dramat
  5. Wszystkich wmurowało! Ujawniono niesamowitą rzecz o Jezusie
cichopek_mroczek"M jak miłość": Jak zmieniły się gwiazdy serialu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
kuchenne rewolucje Magdy GesslerKuchenne rewolucje: 8 momentów, w których Gessler wyszła z siebieCzytaj dalej
Źródło: natemat.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News