O Agnieszce Woźniak-Starak zrobiło się wyjątkowo głośno za sprawą ślubu z milionerem, Piotrem Starakiem. Kontrowersyjna gwiazda TVN słynęła z obgadywania swoich branżowych znajomych. Poważnej rodzinie Staraków to jednak przeszkadza. 

Obecnie celebrytka najbardziej znana jest jako prowadząca TVN-owski show z gwiazdami „Azja Express”.
Ze względu na swoje usposobienie oraz zamiłowanie do plotek, jest nie tylko niezbyt lubianą postacią wewnątrz show-biznesu, ale także jedną z najbardziej nielubianych postaci przez widzów.

Zanim Agnieszka Woźniak-Starak poznała Piotra, prowadziła program „Na językach”, który był jej wizytówką. Idea produkcji opierała się na głównie nieprzychylnym komentowaniu życia ludzi show-biznesu.
Podobno emisja programu ma zostać wznowiona, a sama Agnieszka wydaje się być bardzo zainteresowania jego ponownym poprowadzeniem. Nic jednak z tego

Przeciwny temu okazał się jej mąż, który definitywnie zakazał jej udziału w programie. Niestety dla Agnieszki, to nie koniec jej problemów. Teraz sama boi się, że TVN zerwie z nią współpracę. Gwiazda już wcześniej była „na wylocie”, a teraz czara goryczy się przelała.

– On nie chce żony plotkary. A już wcześniej program przyniósł im wielu wrogów, bo Agnieszka musiała plotkować o znajomych z branży. Aga jest w patowej sytuacji. Z jednej strony nie chce podpaść Piotrowi, a z drugiej boi się, że jak odrzuci propozycję TVN to narazi się stacji i o nowych projektach będzie mogła zapomnieć – donosi osoba z jej otoczenia.

Skąd krytyka Woźniak-Starak?

Dołączenie w szeregi rodziny Staraków jest niewątpliwie największym sukcesem celebrytki. Wygodnego życia zazdrościć może jej każdy. Zanim jednak uzyskała nazwisko jednej z najbogatszych rodzin w Polsce, przebyła pewną drogę w telewizji.

Dlaczego ludzie nie lubią Agnieszki Woźniak-Starak?

Podczas nagrań do Dzień Dobry TVN celebrytka zastąpiła Kingę Rusin w śniadaniowym show. Widzowie byli zażenowani jej występem w roli prowadzącej.
Kobiecie zarzucano brak rozeznania w temacie i profesjonalizmu, przejawiając ogólny brak sympatii do prezenterki.

Oto niektóre komentarze:

– Ze względu na prowadzącą przełączyłam program. Niestety tej pani nie da się oglądać i słuchać – pisze jedna z internautek

– Wiemy, że Kinga jest chora, życzę jej dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pracy. Jest tylu wspaniałych prezenterek i prezenterów, a wy musicie dać na zastępstwo A. Szulim. – dodaje kolejny widz

Nie pierwszy raz na gwiazdę TVN spada fala krytyki. Może naprawdę powinna zerwać z telewizją?

Zobacz także:

  1. Tak teraz zarabia Szulim. TVN ją upokorzył, musi się chwytać każdej roboty
  2. Afera po Dzień Dobry TVN! Polacy chcą zlinczować Szulim

Znane Polki, które związały się z milionerami [ZDJĘCIA]

Najdroższe śluby show-biznesu [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również