Magda Gessler znowu udzieliła kontrowersyjnego wywiadu. Tym razem postanowiła opowiedzieć o swoich bolączkach związanych z polskimi świętami i tym, jak podczas Bożego Narodzenia zachowują się według niej Polacy. Zdaniem niektórych internautów, po tych słowach TVN powinien ją zwolnić. Słusznie?

Gessler wprost powiedziała redaktorowi, co się jej nie podoba w zachowaniu Polaków podczas świąt. Okazuje się, że słynna kucharka jest oburzona sposobem przygotowania dań na wigilijną wieczerzę. Kobieta uważa, że Polacy są żałośni w przygotowywaniu karpia, który w naszym wydaniu nadaje się w najlepszym wypadku na śmietnik.

ZOBACZ TAKŻE: Szczere i prywatne wyznanie Gessler. Fani współczują

Polacy są oburzeni

– Źle smażą karpia, rzecz jasna! Aż się poci od tłuszczu, sterczą mu ości i śmierdzi mułem. Niestety, to jest koniec świata. Udawanie, że to jakoś smakuje, jest udręką dla całego domu i wszyscy się modlą, żeby wreszcie spłynął ze stołu. Na drugim miejscu jest kupowanie produktów z niesprawdzonych miejsc (…). I używamy do sałat polskiej cebuli, która jest zbyt ostra. Lepsza jest biała – opowiadała celebrytka.

ZOBACZ TAKŻE: Pikantne wyznanie Gessler. Zdradziła szczegóły swoich wyuzdanych orgii

Polacy są oburzeni jej słowami, a niektórzy internauci nawet każą jej „wypier*alać z telewizji”. Polacy są tak bardzo przewrażliwieni na punkcie swoich kulinarnych umiejętności, że aż tak uraziły ich słowa Magdy? Znaleźli się oczywiście także fani, którzy przyznają Magdzie rację.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

...

Zobacz również

Jedzenie tych rzeczy jest NAJGROŹNIEJSZE!

Dzieje się! Szczury rozminowują kraj!