Eric Clapton to niekwestionowana legenda muzyki. W mediach pojawiła się właśnie koszmarna informacja o gitarzyście. Miliony fanów na całym świecie są przerażeni stanem w jakim znajduje się ich idol.

ZOBACZ TAKŻE – Sylvester Stallone UMIERA! Lekarze robią co mogą

Blisko 73 letni gwiazdor, który uważany jest za żyjącą legendę muzyki, Eric Clapton zszokował swoich fanów na całym świecie. Jego stan – jak sam ujawnił w rozmowie z mediami – jest tragiczny.

Eric Clapton nie może wytrzymać bólu

Gwiazdor podzielił się z mediami szokującymi informacjami. Jak powiedział, jego najczarniejszy koszmar właśnie się spełnił – traci słuch, a przy tym ogromnie cierpi, ponieważ jest to wyjątkowo bolesne.

ZOBACZ TAKŻE – Jackowski szokuje w miesięcznicę! Ujawnia ostatnie sekundy katastrofy smoleńskiej

Moje jedyne zmartwienie to słuch, ponieważ zaczynam go tracić. Mam szumy uszne – powiedział Clapton.

To jednak nie jedyne zmartwienie legendarnego gitarzysty. Cierpi również na wyjątkowo bolesną chorobę – neuropatię obwodową, która objawia się w ciągłym drętwieniu i mrowieniu we wszystkich kończynach, w tym głównie w rękach co w przypadku gitarzysty jest wyrokiem.

To KONIEC

Choroby Claptona nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Jak sam nie ukrywa, jego choroby to jeden wielki koszmar, który zmusi go w najbliższym czasie do definitywnego zakończenia długoletniej kariery. To z pewnością jest najgorszą wiadomością jaką aktualnie mogli usłyszeć jego fani na całym świecie.

ZOBACZ TAKŻE – Nie żyje legenda muzyki wszech czasów. Absurdalna śmierć

Clapton był członkiem wielu zespołów rockowych i jest jednym z najbardziej znanych symboli muzyki rockowej. W 2003 pojawił się na 4. miejscu listy 100 największych gitarzystów wszech czasów magazynu „Rolling Stone”, zaś w 2011 na miejscu 2. W 2000 został wprowadzony jako artysta solowy do Rock and Roll Hall of Fame.

Koszmar największych gwiazd

Przypadek Erica Claptona nie jest odosobniony. Nie tak dawno temu przez utratę słuchu karierę zakończyć musiał wokalista AC/DC. Ten sam problem dotyka również polskie gwiazdy, między innymi Dorotę Dodę Rabczewską.

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi

Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

...

Zobacz również