Beata Gosiewska jest skończona! Europosłanka już niedługo może stracić swoją pozycję w partii i w polityce w ogóle. Nieprzychylnie o niej wypowiadają się nawet sami członkowie Zjednoczonej Prawicy, którzy krytykują posłankę za jej działalność.

Żona wicepremiera w pierwszym rządzie PiS, Przemysława Gosiewskiego została wybrana do Europarlamentu, gdyż partia zadecydowała o umieszczeniu jej i wielu innych członków rodzin smoleńskich na swoich listach. Choć do ponownych wyborów pozostał rok, media i politycy spekulują, że następnej szansy dla niej nie będzie.

ZOBACZ TAKŻE:  Cieszycie się? Morawiecki zapowiada gigantyczne zmiany na polskich granicach

Beata Gosiewska jest skończona

Jak donosi „Fakt”, anonimowi politycy Prawa i Sprawiedliwości krytycznie wypowiadają się o Beacie Gosiewskiej, mówiąc wprost, że w Parlamencie Europejskim w sposób rażący nie wypełnia swoich powinności.

Ona nie robi nic. Tylko tyle, że przyjeżdża i wyjeżdża – powiedział jeden europosłów PiS.

Inni określają kadencję jej i innych wybranych na fali wsparcia dla rodzin smoleńskich straconymi mandatami. Dotyczy to również posłów na Sejm RP.

ZOBACZ TAKŻE:  Nie Węgry! Ten malutki kraj zablokuje Unię w walce z Polską

Ci nasi smoleńszczycy? W większości to stracone mandaty. Nic nie robi.  Są takie mandaty jak Andrzej Melak czy Jacek Świat. Zmarnowane – cytuje wypowiedź innego działacza „Fakt”.

źródło: natemat.pl

Między lewą a prawą nogą: Najśmieszniejsze cytaty Lecha Wałęsy

Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!