Kongresmen z USA: Największym zagrożeniem dla podboju Kosmosu są geje

Kongresmen z USA: Największym zagrożeniem dla podboju Kosmosu są geje Źródło:

Takich słów w Izbie Reprezentantów jeszcze nie było. Koledzy z Partii Republikańskiej byli zszokowani, gdy kongresmen Louie Gohmert przekonywał, iż największą przeszkodą w podboju kosmosu przez ludzi są homoseksualiści.

Kongresmen z Teksasu zszokował całą Izbę.

- W tej Izbie mamy wielką moc, aby zdecydować czy ludzkość pójdzie do przodu i przetrwa, czy nie, niezależnie od tego, czy uderzy w nas asteroida, czy w jakiś inny sposób zakończy się istnienie naszego gatunku na Ziemi. A zatem mamy taki statek kosmiczny i jak Matt Damon w filmie zakładamy gdzieś kolonię, w której ludzie mogą przetrwać straszliwą katastrofę Ziemi. Gdybyście mieli zdecydować jakich 40 osób umieścicie w takim statku, który ma ocalić ludzkość, ile byłoby wśród nich par jednopłciowych? — mówił Gohmert.

Kongresmen uważa, że homoseksualiści nie załapią się na "nową Arkę Noego", ponieważ nie można na nich polegać w kwestii przedłużenia gatunku. Sam przekonuje, że geje nie powinni znaleźć się w pozaziemskich koloniach, o które ma według niego zadbać Izba Reprezentantów.

 - Ile par homoseksualnych wzięlibyście z królestwa zwierząt, a ile ludzi, aby przedłużyć trwanie gatunku. Oto dlaczego nazywamy to prawem naturalnym, prawem danym nam przez Stwórcę. Geje na nową Arkę Noego się nie załapią. W kwestii przedłużenia gatunku nie można na nich polegać - dodał.

Louie Gohmert twierdził wcześniej, że osoby opowiadające się za ślubami homoseksualistów mogą być porównane do Niemców prześladujących Żydów.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

źródło: Rzeczpospolita

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News