Kongersman wywołuje burzę w sieci: Wilders miał rację

Kongersman wywołuje burzę w sieci: Wilders miał rację Źródło:

Republikański kongresman, Steve King wywołał prawdziwą burzę na Twitterze po tym jak wyraził swoje wsparcie dla holenderskiego polityka, Geerta Wildersa, który ostro sprzeciwia się napływowi muzułmanów do Europy zachodniej.

Wilders rozumie, że kultura i demografia są naszym przeznaczeniem – Mówi King – Nie możemy przywracać naszej cywilizacji cudzymi dziećmi.

King wstawił komentarz w odpowiedzi na tweet z konta prawicowego Voice of Europe, na którym dyskutowano na temat niedzielnych rozruchów w Holandii jakie miały miejsce tuż po tym, jak nie wpuszczono na jej terytorium szefa MZS. Tysiące Turków demonstrowało swoje niezadowolenie z decyzji władz zarówno w Holandii, jak i w samej Turcji na ulicach Stambułu. Dochodziło do ataków na policję, która zmuszona była do użycia pałek i armatek wodnych.

- Setki Islamistów wrzeszczących 'Allahu Akbar' w Rotterdamie, w Holandii. Wilders ma rację przez ostatnie 10 lat.

Komentarz kongresmana spotkał się z krytycznym odzewem ze strony takich osób jak m.in. Chelsea Clinton, która skomentowała sprawę na Twitterze:

- Kongresman wyraźnie nie postrzega wszystkich naszych dzieci jako, cóż, wszystkich naszych. Szczególnie ironiczne i bolesne w Purim.

 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News