Ostatni konflikt dyplomatyczny Polski z Izraelem może mieć swoje podłoże w przepowiedni z 1996 roku. Chodzi o wielkie pieniądze.

Słowa wypowiedziane ponad 20 lat temu teraz się spełniają. Wiele wskazuje na to, że Izrael realizuje zapowiadane przez Israela Singera groźby.

Przepowiednia Israela Singera z 1996 roku

ZOBACZ TAKŻE: DZIEJE SIĘ! Izrael właśnie zerwał stosunki dyplomatyczne z Polską

Israel Singer w okresie 1986-2001 pełnił funkcję sekretarza generalnego Światowego Kongresu Żydów.

Podczas obrad Kongresu w Buenos Aires zagroził Polsce, że jeśli nie zaspokoi żydowskich żądań to Izrael będzie upokarzał publicznie nasz kraj.

– Ponad 3 miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami Żydów. My nigdy na to nie pozwolimy, […] Będziemy im to powtarzać, dopóki Polska ponownie nie zamarznie. Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym – powiedział Israel Singer

Dyplomatyczna wojna Polski z Izraelem

ZOBACZ TAKŻE: Niemcy wyrolowali Izrael! Właśnie POPARLI Polskę ws. ustawy o IPN

I rzeczywiście, pod pretekstem wprowadzanej w Polsce noweli ustawy o IPN pojawiły się bardzo poważne oskarżenia ze strony Izraela wobec naszego kraju. Między innymi zarzucono Polsce, że nowe prawo może być próbą negowania Holocaustu.

Zaś w polskiej debacie publicznej niektórzy podnoszą głosy, że atak Izraela na nowelizacje ustawy o IPN to tylko przykrywka, bowiem w rzeczywistości Żydom ma nie podobać się inny dokument, a mianowicie ustawa reprywatyzacyjna, której zapisy ograniczą możliwość ubiegania się o odszkodowania.

Źródło: wtemacie24.pl

Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!

Ale WSTYD! Największe wpadki słowne Jarosława Kaczyńskiego