Coraz goręcej na linii Duda – Macierewicz. Konflikt między dwoma czołowymi politykami Polski staje się coraz bardziej napięty. Jak informowaliśmy w poniedziałek, Duda wystosował specjalny list do Antoniego Macierewicza. Prezydent otrzymał odpowiedź od szefa MON i jest jeszcze gorzej.

Andrzej Duda już otrzymał odpowiedź od Antoniego Macierewicza. Jak jednak podkreślił rzecznik prezydenta, Marek Magierowski, Duda „nie jest usatysfakcjonowany z listu szefa MON”. Rzecznik podkreślił, że Duda wciąż „ma wątpliwości dotyczące polityki Macierewicz”.

 – Prezydent nie jest usatysfakcjonowany odpowiedziami ministra Macierewicza. Prezydent wciąż ma wątpliwości w kilku kwestiach dotyczących polityki ministra Macierewicza. Tym samym nosi się z zamiarem kontynuowania korespondencji. Wystosuje na pewno do ministra kolejny list lub kolejne pismo, oczekując bardziej precyzyjnych i szczegółowych odpowiedzi oraz danych – zapowiedział Magierowski.

Co więcej, Andrzej Duda ma zamiar nie tylko kontynuować korespondencję z Macierewiczem. Prezydent chce wezwać szefa MON „na dywanik”. Minister niebawem otrzyma zaproszenie od Biura Bezpieczeństwa Narodowego, jak powiedział prezydencki rzecznik, na spotkanie z prezydentem w cztery oczy.

pt

...

Zobacz również