Nagle zapowiedziano pilną konferencję. Dowiedzieliśmy się, o co dokładnie chodzi

Nagle zapowiedziano pilną konferencję. Dowiedzieliśmy się, o co dokładnie chodzi Źródło: Pikio.pl

Polacy dowiedzieli się, iż już lada chwila odbędzie się konferencja Ministerstwa Zdrowia. Wiemy, co będzie przedmiotem ważnego wystąpienia rządzących. Adam Niedzielski, pełniący funkcję szefa resortu zdrowia, skupi na sobie wzrok wielu osób czekających na informacje, jakie mają paść z jego ust. Dotyczą one wszystkich bez wyjątku.

Konferencja, którą zapowiedziano, może przynieść ze sobą wiadomości wyczekiwane przez wielu Polaków. Resort przekazał szczątkowe informacje co do swoich planów. Dowiedzieliśmy się, o co dokładnie chodzi oraz jaki będzie główny temat spotkania z mediami.

Potwierdzono, że dziś obędzie się konferencja Ministerstwa Zdrowia

Konferencja została ogłoszona za pośrednictwem mediów społecznościowych resortu zdrowia. Ministerstwo na swoim Twitterze przekazało wiadomości, że już w czwartek o godzinie 14:00 odbędzie się spotkanie, na którym przekazane zostaną kluczowe informacje dotyczące strategii w walce z koronawirusem na terenie kraju. Następca Łukasza Szumowskiego, Adam Niedzielski, przekaże najważniejsze ustalenia poczynione przez ministerialnych ekspertów. To niejedyne wiadomości, jakie w najbliższych dniach usłyszymy od resortu zdrowia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ministerstwo Zdrowia szykuje szereg zmian

Zwołana w ostatniej chwili konferencja prasowa dostarczy zapewne informacji, na jakie z niecierpliwością czekają miliony Polaków. Powrót dzieci do szkół oraz ciągle dość duża liczba nowych dziennych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 sprawia, że nastroje w społeczeństwie są niespokojne. Dodatkowo resort zapowiedział, że najwcześniej w piątek rano poznamy nową listę powiatów oznaczonych jako strefy żółte oraz czerwone. O tej decyzji pisaliśmy wczoraj i wydaje się, że do tej pory nie uległo to zmianie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Tragiczna śmierć

2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?

3. Emerytury i renty będą zawieszane. Ważny komunikat ZUS do wielu Polaków

Krótki komunikat może nieść ze sobą ogromne zmiany

Nie wiadomo, jak wielkie oraz zmiany planuje wprowadzić minister zdrowia Adam Niedzielski. Czy strategia polskiego resortu ulegnie całkowitemu przemodelowaniu i dostosuje się do pojawiających się na horyzoncie nowych zagrożeń? O swoich obawach związanych z niebezpiecznym czasem jesiennym mówił ostatnio w TVN były szef GIS. Czwartkowa konferencja może udzielić wielu cennych wiadomości co do tego, jak wyglądać będzie nasza najbliższa codzienność.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magdalena Ogórek mówi, co popełniła. W tle wymienia kolosalne sumy i prosi o wsparcie
  2. Wicemarszałek Sejmu zakażona koronawirusem. Wiemy, w jakim jest stanie
  3. Kobieta porzuciła swoją niepełnosprawną córeczkę. Po 20 latach zobaczyła w telewizji rzecz, która odebrała jej mowę
  4. Tuż po narodzinach dziecko znalazło się w rękach matki. Kobieta zobaczyła, co maluch ma w buzi i zamarła
  5. Choroba okazała się nie do pokonania. Po wyczerpującej walce zmarł polski polityk
  6. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?

Źródło: Twitter / MZ

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News