Koneserka KFC postanowiła pójść na wojnę z gigantem serwującym kurczaki w panierce z ich unikalną recepturą. Kobieta oburzyła się, ponieważ kubełek nie był wypełniony kurczakami tak jak w reklamie. 

Anna Wurtzburger z Nowego Jorku postanowiła pozwać KFC. Koneserka kurczaków we wszelkiej postaci miała ochotę na unikalną panierkę pułkownika Sandersa. Zamówiła kubełek, aczkolwiek po jego odpakowaniu zauważyła, że nie jest wypełniony tak jak w reklamie produktu. Za posiłek zapłaciła 20 dolarów i uznała, że warto iść z tym do sądu.

Teraz kobieta żyjąca na zasiłku żąda od KFC 20 milionów dolarów odszkodowania. Uważa, że reklama powinna w pełni odwzorowywać sprzedawany produkt, a praktyki stosowane przez kulinarnych gigantów muszą zostać ukrócone.

– Zapytałam ich gdzie są moje kurczaki i czemu oszukują? Kubełek był wypełniony do połowy, a liczyłam na to, że będę mogła zjeść kilka posiłków. One są do tego małe… Ja wam dam oszukiwać na moich kurczakach – powiedziała dziennikarzom New York Post.

Mimo, iż kobieta jest na zasiłku, udało jej się wynająć prawnika i wnieść pozew. Liczy na 20 milionów dolarów odszkodowania.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

Zobacz również