TVP chciało upamiętnić Korę. Wyszło tragicznie

TVP chciało upamiętnić Korę. Wyszło tragicznie

Koncert "Lato Zet" emitowany przez TVP w głowach wielu Polaków przejdzie do historii jako ogromne rozczarowanie i tragedia. Chodzi mianowicie o występy i wypowiedzi artystów, chcących uczcić pamięć Kory i Tomasza Stańko.

Wieść o śmierci zarówno Kory, jak i Tomasza Stańko wstrząsnęły polską sceną muzyczną. Na domiar złego obie tragedie miały miejsce w ścisłym sąsiedztwie, jeśli chodzi o czas. Również przyczyna śmierci w tych wypadkach jest taka sama, co tylko wywołuje jeszcze większy ból w sercach tysięcy fanów. Wielu artystów oraz fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych i nie tylko chcieli oddać cześć zmarłym gwiazdom. Niestety niektórym z nich wyszło to nie najlepiej.

Koncert w TVP tragedią w oczach internautów

Podczas koncertu "Lato Zet" emitowanego na antenie TVP artyści występujący na scenie zdecydowali się upamiętnić Korę oraz Tomasza Stańko. Najpierw mogliśmy podziwiać Natalię Szroeder i Rafała Brzozowskiego, którzy w duecie wykonali przebój "Ta noc do innych niepodobna". Niestety według wielu internautów piosenkarz nie podołał zadaniu i jego występ oceniają wręcz jako tragedię. - Brzozowskiego nie da się słuchać, tragedia - czytamy. - Bo on nie potrafi śpiewać ! Nie rozumiem po co tak lansują kogoś z takim fałszem?! - pisze jeden z internautów. Na szczęście Natalia Szroeder wypadła znacznie lepiej i godnie pożegnała jedną z największych gwiazd polskiej muzyki. Niestety nie był to koniec rozczarowań. Kolejnego dostarczył Michał Szpak, który przekręcił słowa ks. Twardowskiego. Chodzi dokładniej o stwierdzenie "Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą". W wykonaniu piosenkarza wyszło to niestety trochę inaczej. - Kochajmy artystów zanim żyją - powiedział Michał Szpak. Nie da się ukryć, że dla wielu Fanów zarówno Kory, jak i jazzmana była to straszna kompromitacja i tragedia, ponieważ tak wielkim osobistościom zdecydowanie należy się coś więcej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pogrzeb Kory. Gdzie i kiedy odbędzie się ceremonia?
  2. Koszmar syna legendarnego, polskiego muzyka. O śmierci ojca dowiedział się z radia
  3. Michał Szpak JUŻ TAK NIE WYGLĄDA. Co on zrobił?
  4. Myśleliście, że smoki nie istnieją? Myliliście się!
screen youtube.com/Natalia Szroeder Projekt Fani fot. wikipedia.org fot. instagram.com/@michal_szpakofficial źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News