Wielkie zaskoczenie na koncercie premier w Opolu. Znamy rozstrzygnięcie, wiele osób nie dowierza

Wielkie zaskoczenie na koncercie premier w Opolu. Znamy rozstrzygnięcie, wiele osób nie dowierza Źródło: Transmisja festiwalu w Opolu 2020 w programie Pierwszym Telewizji Polskiej

Koncert premier w Opolu właśnie się zakończył. Widzowie mogli wziąć udział w głosowaniu, by pomóc w wyborze najlepszej gwiazdy wieczoru. Właśnie ukazały się wyniki i nie obyło się bez ogromnego zaskoczenia. Wciąż wiele osób nie dowierza, kto właśnie zwyciężył. Serdecznie gratulujemy!

Koncert premier w Opolu przyciągnął wielką widownię zarówno w Opolu, jaki i przed telewizorami. Właśnie ogłoszono wyniki. Wiemy, już kto zwyciężył. Po ogłoszeniu wyników wszyscy wstrzymali oddech, przezywając prawdziwe zaskoczenie. 

Koncert premier w Opolu. Gwiazdy zaskoczyły

Podczas dzisiejszego koncertu premier w Opolu pojawiły się największe gwiazdy polskiej estrady. Na scenie można było zobaczyć: Rafała Brzozowskiego wykonującego utwór "Gentleman”, PIN z utworem "Samotny dryf”, Kombii w piosence "Przetrwamy”, Sławek Uniatowski z piosenką "Koniec świata", Stanisława Celińska z „Niech minie złość”, Anna Jurksztowicz wykonała "Jestem taka sama”, Mateusz Ziółko zaśpiewał "SOS", Lanberry "Plan awaryjny", Janusz Radek wykonał piosenkę "Facet został sam”, a Sanah "No sorry". Na scenie pojawili się jeszcze Anna Karwan i Marcin Sójka, laureaci poprzedniej edycji konkursu. Na zakończenie koncertu pojawił się Krzysztof Cugowski z krótkim wykonaniem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Koncert premier w Opolu zakończony. Znamy wyniki

Widzowie przez cały wieczór mogli głosować na premierę roku. Piosenki w tym roku wyjątkowo przypadły do gustu słuchaczom, którzy w większości przypadków pierwszy raz mieli okazję wysłuchać ich na żywo. Konkurencja była ogromna, a widzowie do ostatnich chwil zastanawiali się, który z utworów zasługuje na wygraną. 

Dzisiaj grzeje: 1. Media właśnie obiegło potwierdzenie. Uczniowie przechodzą na nauczanie zdalne, sytuacja w placówce wymknęła się spod kontroli

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Ujawniono plan Morawieckiego. Fatalna wiadomość dla tysięcy Polaków

Po ogłoszeniu wyników wszyscy byli zaskoczeni. Koncert premier w Opolu zakończył się wręczeniem przez Izabelę Trojanowską nagrody dla Lanberry. Wzruszenie było ogromne, a ciężka praca włożona w zaprezentowanie piosenki opłaciła się. Widzowie na długo zapamiętają ten występ, a wybraną właśnie gwiazdę będą mieli szansę zobaczyć już za rok na tej samej scenie. Nagroda publiczności im. Karola Musioła trafiła z rąk prezydenta Opola do Stanisławy Celińskiej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie ma wątpliwości, fatalne informacje dla emerytów. Wszyscy byli w błędzie?
  2. Zaskakujący easter egg w systemie Windows 95. Znalezienie go trwało 25 lat
  3. Widzowie TVP nie mieli o niczym pojęcia. Wyciekło nagranie zza kulis Festiwalu w Opolu
  4. Polacy nie wytrzymali, wystarczyło jedno zdjęcie Rydzyka. Niewiarygodne, co się stało
  5. Alicja Majewska została bardzo przykro potraktowana w Opolu. Mało kto miał pojęcie o incydencie sprzed lat
  6. Zamiast wyrzucać do kosza, zrób z nich nawóz do storczyków. Rosną po nim jak szalone

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News