Koncert pomimo zakazów i kwarantanny? Urszula daje przykład polskim artystom, jej pomysł to strzał w dziesiątkę

Koncert pomimo zakazów i kwarantanny? Urszula daje przykład polskim artystom, jej pomysł to strzał w dziesiątkę Źródło: YouTube Uwaga! TVN

Koncert to jedna z tych atrakcji, która w obliczu aktualnych zagrożeń, może być ciążka do osiągnięcia. Jednak Urszula wpadła na genialny pomysł, który w dobie kryzysu epidemiologicznego może być fantastycznym rozwiązaniem.

Nie da się ukryć, że koncert jest jedną z tych form rozrywki, która jest bliska naszym sercom. Aktualne wydarzenia dotyczące zagrożenia epidemiologicznego sprawiają, że w naszych życiach jest coraz mniej przyjemności. Wiele wydarzeń kulturalnych zostało odwołanych, co w znacznym stopniu pozbawia nas uczt dla duszy. Urszula wpadła na niezwykle pomysłowe rozwiązanie dotyczące odwołania koncertów. Czy inni artyści wezmą z niej przykład?

Koncert Urszuli pomimo zakazów

W czasie kiedy każdy powinien jak najwięcej przebywać w domu, koncert dla wielu byłby idealnym przerwaniem monotonii. Ciągłe przebywanie w domowym zaciszu bez wątpienia jest po pewnym czasie wyjątkowo nużące. Umysł pozbawiony mocniejszych bodźców domaga się atrakcji. Niestety imprezy masowe takie jak koncert stwarzają podwyższone ryzyko rozprzestrzenienia się epidemii. Znaczna część atrakcji tego typu została odwołana lub przeniesiona na inne terminy. Na szczęście są wśród nas ludzie, którzy zaskakują swoją pomysłowością.

Bez wątpienia jedną z takich osób jest Urszula, która w obliczu tak niekorzystnych warunków ogłosiła swój koncert w bardzo nietypowej formie. Ten wyjątkowo kreatywny pomysł z pewnością wielu przypadnie do gustu i pozwoli zachować należyte bezpieczeństwo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pomysł, który zaskakuje kreatywnością

Urszula jest jedną z ulubionych gwiazd polskiej muzyki. To jedna z tych osób, która od lat zapewnia nam fantastyczne przeboje. Ugruntowana na naszym rynku artystka postanowiła działać w tym kryzysowym czasie i zaproponowała o coś, co z pewnością sprawi, że fani pokochają ją jeszcze bardziej. Zgodnie z wytycznymi mającymi na celu zapobieżenie rozprzestrzeniania się epidemii, należy unikać dużych skupisk ludzi. Koncert jest właśnie jednym z takich miejsc. Urszula podeszła do tego tematu w niekonwencjonalny sposób. Do realizacji jej pomysłu posłuży technologia.

Koncert, który zapowiedziała Urszula odbędzie się przez internet. Tym samym pokazuje, że epidemia nie zatrzyma sztuki. Artystka zachęca również poprzez koncert do pozostawaniu w domach w czasie zagrożenia epidemiologicznego. Wydarzenie będzie transmitowane 15 marca od godziny 16:00 na jej profilu na Facebooku. Urszula podchodzi do tego wyzwania z ogromnym entuzjazmem. Pomysł jej ekipy menadżerskiej to z pewnością strzał w dziesiątkę.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakaz handlu złagodzony. Nieoficjalnie: rząd wprowadza ważne zmiany z powodu koronawirusa

2. Tata zarażonej koronawirusem dziewczynki złamał kwarantannę. Powód nie mieści się w głowie

Nie da się ukryć, że w dobie dzisiejszych obaw to rozwiązanie jest wręcz idealne. Kto wie, może inni wykonawcy również zainspirują się internetowym koncertem Urszuli i sami podejmą się takiego wyzwania. Z pewnością wiele osób doceniłoby taki gest.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tom Hanks zarażony koronawirusem. Infekcja może być dla niego szczególnie niebezpieczna
  2. To koniec sezonu skoków narciarskich? Kamil Stoch może skorzystać na odwołaniu zawodów
  3. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  4. Pyszne i banalnie proste ciasto bez cukru, mleka i mąki. Niezapomniany smak sprawi, że każdy poprosi o dokładkę
  5. Zastępca ministra zdrowia wygadał się u Rydzyka. Bardzo ważny komunikat dla Polaków
  6. Niemal nikt nie wie, że każda kasa w Lidlu ma ukrytą funkcję. Mało kto jej używa i bardzo źle

Źródło: EchodniaEU

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News