PiS poniżony przez Iron Maiden! Dowie się o tym cały świat

PiS poniżony przez Iron Maiden! Dowie się o tym cały świat Źródło: fot. Twitter

Po tym, jak Lech Wałęsa napisał do brytyjskiego zespołu rockowego The Rolling Stones o sytuacji w naszym kraju, a wokalista grupy wypowiedział się na ten temat przed tysiącami osób, cały świat o nas usłyszał. Kolejny koncert znanych muzyków może przynieść nam jeszcze większy rozgłos. Tym razem chodzi o występ Iron Maiden w Polsce.

Iron Maiden występuje w Polsce od piątku. Właśnie wtedy zagrali swój pierwszy koncert w Tauron Kraków Arenie. Mimo że tym razem były prezydent Polski Lech Wałęsa nie wystosował do artystów specjalnego listu, a przynajmniej nie pochwalił się tym publicznie, wokalista zespołu odniósł się w kilku słowach do sytuacji politycznej naszego kraju. - Czymkolwiek wolność jest dla was, doskonale wiecie i czujecie, kiedy ktoś chce ją wam odebrać - mówił w Krakowie Bruce Dickinson z Iron Maiden. To zdanie można w bardzo łatwy sposób połączyć z protestami, które odbywają się od kilku tygodni w całej Polsce wręcz nieustannie. Obywatele mają dosyć decyzji podejmowanych przed rząd.

Iron Maiden w Polsce - tego koncertu Polacy długo nie zapomną!

Członkowie zespołu uhonorowali również polskich lotników, którzy w bitwie o Anglię podczas II wojny światowej z odwagą walczyli o wolność kraju. - Byli bardzo zaciekli i odważni, walcząc w obronie innych i o wolność - krzyczał ze sceny Bruce Dickinson. Piątkowy koncert to nie jedyny, który zespół zagra w tym roku w Polsce. Już następnego dnia, w sobotę, rozpocznie się kolejny występ. Wszyscy Polacy zastanawiają się, jakie przesłanie da nam tym razem Bruce Dickinson.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Koszmarne wakacje Agaty Dudy! Nie dadzą jej spokoju
  2. Spektakularna kompromitacja Jakiego! Chodzi o agencję towarzyską
  3. Zadziwiająca prowokacja TVP! Media: Policję na proteście atakował aktor
  4. Pies z silną wolą życia. Mimo poderżniętego gardła cudem przeżyła
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News