Zrobiła sobie zdjęcie z koniem. Za kilka dni zapukała policja

Zrobiła sobie zdjęcie z koniem. Za kilka dni zapukała policja Źródło: facebook.com

Koń stał się powodem, dla którego kobieta będzie musiała zmierzyć się z wymiarem sprawiedliwości. Jedna, dosyć niepozorna fotografia na jej social mediach zakończyła jej karierę dżokejki, a także musiała stawić czoła konsekwencjom prawnym

Koń imieniem Troy był prawdziwą dumą 22-letniej Charlotte McPherson, która była uznaną dżokejką i na swoim wierzchowcu wygrywała wiele, elitarnych konkursów. Dzięki swojemu zamiłowaniu do sportów Amerykanka stała się prawdziwą celebrytką, której social media były śledzone przez tysiące obserwatorów na całym świecie. Popularna sportsmenka popełniła jednak jeden błąd, który kosztował ją całą karierę sportową, a także reputację. Nie mówiąc już o wizycie policji i konieczności odbycia kary.

Koń przysporzył jej problemów

Charlotte i Troy nieodłącznym duetem byli od kilku lat. Brązowy wierzchowiec, który w przeszłości święcił sportowe tryumfy u boku swojej właścicielki od kilku miesięcy nie był widoczny na social mediach trenerki, co zaniepokoiło fanów myślących, że wiekowy koń dokonał swojego żywota. McPherson, żeby udowodnić, że wszystko jest w porządku, wzięła udział z wierzchowcem w zawodach sportowych, a po wszystkim zamieściła zdjęcia na swoim Facebooku. To był błąd.

O ile organizatorzy imprezy, na której wystąpiła Amerykanka nie zauważyli złego stanu zwierzęcia, które było szczelnie okryte kocem, o tyle jej prywatna fotografia obnażyła dramat, z jakim zmagał się jej pupil.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

McPherson była złą opiekunką

Na zamieszczonym zdjęciu, Troy miał głęboko wystające żebra, był wychudzony, a jego wzrok, niegdyś tryskający życiem, był całkowicie przygaszony. Fani dżokejki zaniepokoili się sprawą i wezwali policję, aby ta zbadała, czy koń jest trzymany w odpowiednich warunkach. Nie był.

Policja zapukała do domu Amerykanki i odkryła niewygodną prawdę. Troy od dawna był zaniedbywany, głodzony przez właścicielkę i poważnie chory. Zważająca jedynie na swój egoizm kobieta nie poszła z nim jednak do weterynarza, tylko czerpała pieniądze ze sławy, jaką cieszył się wierzchowiec. Zwierze zostało od razu przetransportowane w bezpieczne miejsce, a niegdysiejsza idolka hodowców koni została osadzona w areszcie. Sąd zadecydował o 10 miesiącach prac społecznych i zakazie opiekowania się zwierzętami na następną dekadę.

 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Przerażona matka wbiegła do sklepu z SINYM dzieckiem na rękach. Nie oddychało! To, co zrobiła sprzedawczyni jest wprost nie do uwierzenia. Zdębiejecie z wrażenia!
  2. Jolanta Kwaśniewska ZMIAŻDŻYŁA Agatę Dudę. Tak mocnych słów nie odważył się powiedzieć nawet sam Kwaśniewski
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News