Kompromitujące zdjęcie Dudy z Białego Domu. Mówią o nim wszyscy

Kompromitujące zdjęcie Dudy z Białego Domu. Mówią o nim wszyscy

Andrzej Duda podczas wizyty w Białym Domu "omawiał" bieżące sprawy łączące Waszyngton z Warszawą. We wtorek spotkał się z Donaldem Trumpem. Zdjęcie, które zostało uchwycone przez fotoreporterów wzbudza ogromne emocje wśród polskich dziennikarzy i internautów.

Andrzej Duda podczas spotkania z Donaldem Trumpem omawiał kwestię baz amerykańskich w Polsce. Polski prezydent chciał by Amerykanie dotrzymali słowa w sprawie postanowień ustanowionych podczas szczytu NATO. Zdaniem głowy naszego państwa obecność wojsk amerykańskich w Polsce daje bezpieczeństwo we wschodniej części Europy. Podczas podpisywania dokumentów, fotoreporterzy uchwycili prezydentów obu krajów w nietypowej pozie. Zdjęcie opublikował między innymi Tomasz Lis.

Nieoczekiwane zdjęcie z gabinetu Białego Domu. Co zrobił Andrzej Duda w towarzystwie Donalda Trumpa?

Podczas podpisywania dokumentów w gabinecie Donalda Trumpa, Andrzej Duda pochylił się nad biurkiem, podczas gdy prezydent Stanów Zjednoczonych siedział obok. Ujęte w ten sposób zdjęcie pokazało, jaki stosunek do przedstawiciele polskich interesów w USA ma głowa tamtego państwa. Zdjęcie opublikował właśnie Tomasz Lis, który opatrzył je komentarzem. - Zapamiętajcie to zdjęcie. Teraz widzicie na czym polegało to „wstawanie z kolan”. Podpowiadam - to jest prezydent RP. Dobranoc - pojawiło się pod zdjęciem na Twitterze. Natychmiast pojawiły się także komentarze Internautów, sugerujące, że to fotomontaż i, że z pewnością taka sytuacja nie mogła mieć miejsca. Później okazało się jednak, że to samo zdjęcie krąży po sieci i wszystko wskazuje na to, że uchwycona poza Dudy jest prawdziwa. - To jest naprawdę dramat - pojawia się w komentarzu. - Niestety przykro patrzeć - pojawia się dalej.

Spotkanie w Białym Domu

Spotkanie głów państw wzbudziło wiele emocji wśród dziennikarzy na całym świecie. Zdaniem wielu, Andrzej Duda chciał ocieplić stosunki USA i Polski po tym, jak niemal przez kilka lat nie było oficjalnego spotkania polityków na wysokim szczeblu. Inni zauważają, że gracja z, jaką została przyjęta polska para prezydencka była jedynie elementem PR-u i nie powinna być traktowana poważnie. Uwagę opinii publicznej zwrócił także fakt, że o kulisach obecności amerykańskich wojsk w Polsce i ceny, jaką mamy zapłacić za to działanie powiedział sam... Trump. Komentatorzy sceny politycznej wytykają więc Dudzie wpadki, których jest coraz więcej. Podczas przywitania Andrzeja Dudy wraz z małżonką, pod Białym Domem skandowali ludzie z transparentami przeciwko polityce prezydenta. Obecni sugerowali, że w Polsce wciąż łamana jest Konstytucja. Poniższe zdjęcie zdecydowanie wzbudziło wiele emocji wśród polskich dziennikarzy. Politycy opozycji sugerują, że organizatorzy spotkania powinni stracić pracę za niedopełnienie etykiety. Andrzej Duda Twitter/Tomasz LisZOBACZ TAKŻE:
  1. Trump wprowadza nowe prawo. Polacy również zapłacą
  2. Masakra w USA! Są ofiary i ciężko ranni
  3. Melania Trump upokorzona przez męża w najgorszy możliwy sposób! Koszmar
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News