DDTVN od lat stawia na wywiady przeprowadzane przez Annę Wendzikowską. Na swoim koncie ma już kilka wpadek, które spowodowały niesmak nie tylko u rozmówców, ale także u fanów jej programów. To co zrobiła tym razem jest jednak zdecydowanie poważniejsze i może zaważyć na jej dalszej karierze. 

Anna Wendzikowska na swoim koncie ma wiele wywiadów z amerykańskimi gwiazdami i znanymi postaciami ze świata show biznesu, które realizuje na potrzeby programu DDTVN. Nie raz już zniesmaczyła swoich rozmówców oraz widzów nieprzygotowaniem oraz niewiedzą, jednak to, co wydarzyło się podczas „wywiadu” z aktorami z filmu „Mamma Mia 2” to zupełnie nowe rozumienie słowa „wpadka”. Czy takie zachowanie zaważy na karierze prezenterki?

DDTVN: Producenci ufają Wendzikowskiej

Anna Wendzikowska zasłynęła kilka lat temu z przeprowadzania wywiadów ze sławami Hollywood, które realizowane były na potrzeby DDTVN. Pomimo kilkuletniej praktyki, prezenterka wciąż w rozmowach popełnia karygodne błędy, które o dziwo wciąż są wybaczane przez zarząd telewizji. Internauci pod każdym jej materiałem wytykają błędy i niedomówienia.

Wendzikowska nie przygotowuje się do wywiadów?

Jedną z najsłynniejszych jej wpadek do tej pory była pamiętna rozmowa z amerykańską aktorką, Sigourney Weaver. Pomimo tego, że dziennikarka studiowała w Prywatnej Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich, nie miała pojęcia kim jest Jerzy Grotowski. Jej rozmówczyni była widocznie zażenowała niewiedzą prowadzącej, co nie uszło uwadze internautów. Inną wtopą była zgoda na przeprowadzenie wywiadu z Charlesem Bukowskim, który… zmarł 21 lat wcześniej.

Tym razem Wendzikowska miała przeprowadzić wywiad z obsadą filmu „Mamma Mia 2”, ale chyba nie wszystko poszło tak, jak powinno. Ostatecznie wydany przez TVN wywiad trwa ponad dwie minuty i jest zmontowany tak, że od razu pojawiły się przypuszczenia o fałszerstwo. Prowadząca nie wita się z gośćmi, nie widać między nimi jakiejkolwiek reakcji, a co gorsza… różni się nawet tło na którym nagrywane są gwiazdy od tego Wendzikowskiej. Jakby tego było mało, dokładnie takie same wypowiedzi aktorów znalezione zostały na YouTubie.
Czy tak poważna wpadka upiecze się prezenterce tak, jak wszystkie poprzednie?

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Co się stało z jej piersiami?! Wpadka gwiazdy TVN
  2. UWAŻAJCIE DZISIAJ NA SWOJE ZWIERZĘTA! RZĄD OSTRZEGA
  3. Atakowana gwiazda DDTVN. „Matce tak nie przystoi!”

Najbardziej idiotyczne seriale w polskiej telewizji [ZDJĘCIA]

Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!

...

Zobacz również