Kiedy kilka dni temu internet obiegł filmik nagrany na pokładzie samolotu Ryanair przedstawiający parę pijanych pasażerów bez skrępowania uprawiających seks, wybuchł prawdziwy skandal obyczajowy. Prawda na temat przypadkowych kochanków uwiecznionych przez inną osobę podróżującą tuż obok okazała się jednak jeszcze bardziej bulwersująca i zasmucająca, niż początkowo sądzono.

Na krótkim nagraniu widać parę pijanych ludzi zachowującą się bardzo frywolnie w samolocie z Manchesteru na Ibizę. Młoda kobieta siedzi okrakiem na mężczyźnie, wciąż się całują. Później blondynka zdejmuje spodenki, w ogóle nie przejmując się obecnością innych, obcych ludzi, w dodatku nagrywających całe zajście. Według pasażerów na tym wcale się nie skończyło – para uprawiała seks, rozmawiała o nim, a mężczyzna pytał innych podróżujących o prezerwatywę.

Jako że cała sytuacja trwała przez około godzinę, a nikt z obsługi samolotu w żaden sposób nie zareagował na zachowanie pasażerów, sprawę okrzyknięto oburzającą kompromitacją linii lotniczych. Sytuację jeszcze bardziej pogorszył za to fakt, że mężczyzna z nagrania zostawił w domu narzeczoną, z którą planował już ślub. Kobieta jest w 6 miesiącu ciąży.

– Nie wygląda na zmartwionego tym, że opuścił swoją dziewczynę w szóstym miesiącu ciąży, aby zabawiać się z przypadkowo poznanymi kobietami. Nie chciałbym być na jego miejscu, kiedy ona o wszystkim się dowie – opowiedział mediom kolega bohatera nagrania. Rzeczywiście lepiej chyba nawet nie domyślać się, co musiała poczuć upokorzona kobieta w tak brutalnej, upublicznionej sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE 

https://www.youtube.com/watch?v=KeauftLIk-8

 

...

Zobacz również