Telewizja Polska pod kierownictwem Jacka Kurskiego przeżywa kryzys oglądalności. Jej nowa polityka wizerunkowa i programowa już wielokrotnie była obiektem żartów ze strony zwolenników opozycji. Tym razem jednak telewizja przeszła samą siebie.

TVP podobnie jak wszystkie inne polskie stacje informacyjne, na bieżąco informowała o przebiegu meczu Polska-Czarnogóra. Spotkanie było wielkim wydarzeniem. Przyciągnęło na trybuny i przed ekrany telewizorów tysiące fanów piłki nożnej.

Mogłoby się wydawać, że sport pozostaje w dużym dystansie do polityki. Według części widzów, TVP udowodniło, że obie dziedziny można połączyć.

Telewizja zdecydowała się bowiem na opublikowanie zdumiewającej informacji. Oddzielny artykuł na swojej stronie poświęciła… obecności Julii Przyłębskiej na meczu. Prezes TK miała „przynosić szczęście polskim piłkarzom”.

Internauci od razu ocenili, że artykuł zawiera mało istotną informację. Wyśmiali podaną przez TVP wiadomość.

– Podobno przy stanie 2:2 Polacy powiedzieli sobie: – Panowie, weźmy się w garść, dzisiaj na meczu jest prezes Trybunału Konstytucyjnego – skomentował jeden z internautów.

źródło: wirtualnemedia.pl

Synowie znanych polityków, którzy poszli w ślady ojców [ZOBACZ!]

...

Zobacz również