Niedawno sensacje wywołało otwarcie nowego sezonu Kuby Wojewódzkiego. Program ma oddaną rzeszę fanów, a goście muszą liczyć się z tym, że to Wojewódzki gra w nim pierwsze skrzypce. Wypowiedzi prowadzącego często wywołują kontrowersje. Tym razem doszło do prawdziwej kompromitacji dziennikarza.

Na brązowych kanapach Kuby Wojewódzkiego zagościli lekkoatleta i wicemistrz świata w biegu na 800 metrów, Adam Kszczot oraz wokalistka Natalia Szroeder. Tego dnia humor trzymał się Kuby Wojewódzkiego, ale jego żarty nie spodobały się wszystkim. Oceniono je jako co najmniej obsceniczne i seksistowskie.

Zaczęło się od Kszczota, który był pierwszym gościem celebryty. Panowie pożartowali na temat żony sportowca. Mówili o tym, jak to ma „mały przebieg”, spowodowany częstymi nieobecnościami biegacza oraz jak to jest ona „znaczona”, gdyż para spodziewa się dziecka. To nie był jednak koniec obraźliwych wobec kobiet komentarzy, sprowokowanych przez Wojewódzkiego.

Prawdziwy popis dał Wojewódzki, dopiero gdy do studia zawitała młoda piosenkarka, Natalia Szroeder. Karuzela śmiechu rozpoczęła się od żartu dotyczącego piersi kobiety. „Postaram się patrzeć ci w oczy w trakcie tej rozmowy, ale jak by mi wzrok opadał, to się nie dziw”, powiedział. Potem było już gorzej, bo Wojewódzki stwierdził, że od ostatniego pobytu gwiazdy w jego programie „tyle rzeczy jej urosło”.

Nie jest to jednak szczyt umiejętności Wojewódzkiego. W rozmowę wplątał także pytanie, czy Szroeder jest dziewicą oraz, z którym z polityków wolałaby współżyć. Po programie na gwiazdę TVN spadł ogień krytyki. Jedna z dziennikarek powiedziała nawet, że wywołał u niej ciarki wstydu.

– Lądujesz na bezludnej wyspie, jesteś jedyną szansą na uratowanie ludzkości, z kim spłodziłabyś dziecko: z Petru czy Schetyną – dopytywał się Kuba Wojewódzki.

Ta makijażystka całkiem oszuka twój umysł!

...

Zobacz również