Kompromitacja Jakóbiaka. OSZUKAŁ Polaków. Internet w furii (VIDEO)

Kompromitacja Jakóbiaka. OSZUKAŁ Polaków. Internet w furii (VIDEO)

Łukasz Jakóbiak, youtuber i twórca wykładów motywacyjnych, który zarabia na wmawianiu ludziom, że niezależnie od okoliczności, mogą spełniać marzenia, skompromitował się kolejną nieetyczną zagrywką. Tym razem spadła na niego fala krytyki, co widać w ocenach na Youtube i lawinie komentarzy. 

Jakóbiak był już krytykowany między innymi za niepłacenie za bilety na imprezy, udawanie niepełnosprawnego na koncercie Edyty Górniak, zerowe pensje dla swoich pracowników (oprócz dawania im swoich książek i biletów na wykłady motywacyjne), głośne kombinowanie podczas kampanii wyborczej przy liście zaproszonych do programu gości, ale teraz spadła na niego prawdziwa lawina.

Wszystko przez to, że youtuber oszukał widzów. Wypromował się w mediach i wśród społeczności informując, że wystąpi u kultowej amerykańskiej prezenterki Ellen DeGeneres i przedstawił to jako swój wielki sukces.

Okazało się, że Jakóbiak tylko poszukiwał łatwej popularności i oszukał widzów, bo w żadnym programie nie wystąpił. Stworzył tzw. wizualizację, czyli pojawił się w "programie" prowadzonym przez aktorkę udającą Ellen. Szkoda tylko, że poinformował o tym po fakcie, czyli po oszukaniu fanów oraz mediów. Film wrzucił do sieci dopiero po publikacji portali, które zakwestionowały prawdziwość studia już po samych screenach i zapowiedziach na stronie Jakóbiaka.

Internauci nie dali się przekonać wyjaśnieniom i wytykają Jakóbiakowi oszustwo. Niektórzy są naprawdę rozwścieczeni.

- Ale ch*j z tego Jakóbiaka. 

- Oszustwo i tyle. Takie coś to już przegięcie...

- JAKÓBIAK usuń konto.

- Chłopie, dlaczego Ellen miałaby zaprosić jakieś randoma z Polski?

- Po czymś takim to może jedynie Chajzer cię zaprosi... 

https://youtu.be/QdBymvIpVu8
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News