Bronisław Komorowski podczas wywiadu w programie „Gość Radia ZET” nie wytrzymał i zaatakował dziennikarza prowadzącego rozmowę. Wszystko przez dopytywanie o koalicję PO-PSL.

Były prezydent podczas wywiadu w radiu ZET przedstawiał swoje przemyślenia na temat ekshumacji.

 Po co PiS te ekshumacje? Po to, żeby cały czas wokół katastrofy smoleńskiej snuć różnego rodzaju insynuacje, przypuszczenia. Nie, nie dostrzegam potrzeby ekshumacji. Prokuratura pod kierownictwem polityka, zaangażowanego politycznie narzuca ekshumacje także tym rodzinom, które sobie tego wyraźnie nie życzą, chcą spokoju, zamknięcia tych trumien raz na zawsze – mówił Komorowski.

Opisał także swoje odczucia odnośnie całej sytuacji związanej z katastrofą smoleńską.

– Z katastrofy smoleńskiej zrobiono maczugę polityczną do okładania konkurencji po głowie. Ciągłe otwieranie trumien jest możliwe, tylko to niczemu dobremu nie służy. Nie mogę zrozumieć motywacji. Jeśli ktoś za chwile wysunie następne oskarżenie, że kosmici są źródłem katastrofy smoleńskiej, to jeszcze raz będziemy robili ekshumacje?! – mówił były prezydent.

Największe zdziwienie wywołała reakcja Komorowskiego, gdy dziennikarz prowadzący zaczął dopytywać się o błędy poprzedniej koalicji PO-PSL.

– Jaki ma sens z punktu widzenia także medialnego rozliczanie poprzednich ekip? Dzisiaj panie redaktorze weź się pan za robotę, bo musi pan rozliczać obecną ekipę! – poinstruował Komorowski.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

wk źródło: radio zet

...

Zobacz również