Politycy posypali głowy popiołem. Komitet PiS przeprasza niepełnosprawnych

Politycy posypali głowy popiołem. Komitet PiS przeprasza niepełnosprawnych

Cała Polska obserwowała trwający 40 dni protest osób niepełnosprawnych w Sejmie. Pomimo że protest został wstrzymany, nadal budzi silne emocje. Jeden z Komitetów PiS zamieścił wpis, który wprost atakuje protestujących. Teraz jego członkowie przepraszają za swoje słowa.

Po zawieszeniu protestu osób niepełnosprawnych na profilu Komitetu PiS w Bełchatowie opublikowano bulwersujący wpis. Tekst w jawny sposób krytykował protest, jak i Iwonę Hartwich, przy okazji chwaląc PiS za zwycięstwo. - W końcu się doczekaliśmy. Sejmowa farsa, na czele której stała kobieta, której nie zależało na dobru dziecka, a jedynie na kasie, dobiegła końca. Brawo Prawo i Sprawiedliwość - czytamy. Dodatkowo w poście zamieszczony był artykuł o tej samej tematyce, w którym były zamieszczone bardzo podobne stwierdzenia. Artykuł nosi tytuł, a jakże, "Wielkie zwycięstwo PiS! Upokorzona Hartwich opuszcza Sejm".

Komitet PiS przeprasza niepełnosprawnych

Oburzający post został szybko usunięty, jednak mimo prędkiej reakcji internauci wywołali prawdziwą burzę. Komitet PiS Gminy Bełchatów zamieścił także oświadczenie, w którym przeprasza za jego treść. Sami przyznają, że to, co zostało w nim napisane, jest nieakceptowalne. Komitet wie, kto jest odpowiedzialny za tą skandaliczną sytuację. Według informacji jest do młoda osoba, która już została odsunięta od reagowania wpisów. Według szefa zarządu powiatowego partii w Bełchatowie, Konrada Koca, jest to młodzieńczy wybryk wynikający z młodego wieku i małego doświadczenia. - Wpis ten zamieściła bardzo młoda osoba, dwudziestokilkuletnia. Po prostu coś obejrzała w telewizji, usiadła do komputera, napisała i kliknęła "enter". I stało się. Po przemyśleniu sprawy osoba ta sama do mnie zadzwoniła, by poinformować o tym, co się stało i jakie treści znalazły się na naszym profilu. Wtedy od razu zaczęliśmy działać - mówił w wywiadzie dla Onet.pl. Jak sam dodaje, treść tego wpisu nie była z nikim konsultowana. Internauci nie mogą uwierzyć, że komitet nie kontroluje tego, co jest publikowane na ich mediach społecznościowych. Według nich treść wpisu jest karygodna i osoba odpowiedzialna za jego treść powinna ponieść konsekwencje. Sami zaś posypują głowy popiołem przepraszając za treść posta. Co więcej już zapowiedziano, że publikowane przez odpowiedzialnych za media społecznościowe wpisy, będą wnikliwie kontrolowane. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tomasz Komenda ujawnia SENSACYJNE informacje. Ziobro pogrążony
  2. Zrobili zdjęcie Kaczyńskiemu w szpitalu. Co on tam robi?
  3. Kaczyński to przy nim BIEDAK. Donald Tusk zarabia grube miliony, wiemy ile
źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News