Ostre starcie na komisji Amber Gold, Wasserman odebrało mowę. "Ty chamie"

Ostre starcie na komisji Amber Gold, Wasserman odebrało mowę. "Ty chamie"

Podczas dzisiejszego posiedzenia komisji dotyczącej Amber Gold górę wzięły emocje. Doszło do poważnej przepychanki słownej między jej członkami. Padły ostre słowa, które nie powinny być wygłaszane w takich sytuacjach.

Do całej sytuacji doszło na dzisiejszym posiedzeniu komisji śledczej do spraw Amber Gold. Całą akcję rozpoczął poseł Nowoczesnej Witold Zembaczyński. Pokazał on odtajnione dokumenty Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, w których nie ma praktycznie żadnej treści, bowiem większość dokumentu została zamazana. Momentalnie jego zachowanie skomentował Jarosław Krajewski z PiS. Takiej odpowiedzi nikt obecny na sali się nie spodziewał.

Komisja Amber Gold: "jest zwykłym chamem"

Jarosław Krajewski ostro skrytykował zachowanie Witolda Zembaczyńskiego. Wręcz go obraził. Według internautów takie zachowanie nie przystoi tak poważnej sprawie i instytucji państwowej.  - Od wielu tygodni jest zwykłym chamem - mówił Krajewski W obronie posła Nowoczesnej stanął Krzysztof Brejza z PO. Próbował on przystopować Krajewskiego, jednak to nie odniosło rezultatu. Cały czas dyskusję posłów próbowała zahamować Małgorzata Wassermann. - Jarku jak możesz? Jak możesz tak obrażać posła? - mówił Brejza Po tej wymianie zdań do mikrofonów posłowie kontynuowali swoją dyskusję już bez nagłośnienia. Przez to nie było słychać, co dalej do siebie mówią. Sądząc po atmosferze, możemy być pewni, że nie były to miłe słowa. Internauci zgodnie stwierdzili, że takie zachowanie jest karygodne i absolutnie nie powinno mieć miejsca. Takie słowa bardziej niż do posłów pasują do ulicznej kłótni, a to na pewno o nich nie świadczy.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
Zobacz także:
  1. Bieńkowska myślała, że to się nie nagrywa! „K*rwa, jak ja tego nienawidzę”
  2. Tysiące ludzi błagają Błaszczaka: Zamiast śpiewających ławek kup wózki inwalidzkie
  3. Posłanka PiS chce MINIMUM 2 lat więzienia dla protestujących rodziców niepełnosprawnych
źródło: tvn24.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News