Komisariat policji pod kwarantanną. Policjanci mieli kontakt z mieszkańcami?

Komisariat policji pod kwarantanną. Policjanci mieli kontakt z mieszkańcami? Źródło: wikipedia

Komisariat policji został poddany kwarantannie. Objętych kwarantanną jest bardzo wiele osób. Sprawdzamy, czy policjanci mogli mieć kontakt z mieszkańcami dzielnicy. Wyniki testów na COVID-19 okazały się pozytywne. Najnowsze informacje.

Komisariat policji został zamknięty i poddany kwarantannie. Wszyscy policjanci z komisariatu oraz pozostali pracownicy również muszą się poddać izolacji. Sytuacja dotyczy 65 osób. Wczoraj przyszły wyniki testów na obecność koronawirusa wśród pracowników tego posterunku policji. Kilka z nich było pozytywnych.

Wszyscy pracownicy zostali oddelegowani na kwarantannę. Jak zapewniają władze komisariatu, testy będą wykonane wszystkim pracownikom. Czekamy także na wyniki testów dla pozostałych osób, które pracowały w budynku.

Komisariat policji pod kwarantanną

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ:

Sprawa dotyczy komisariatu policji w Warszawie, w dzielnicy Włochy. Jak zapewniał portal Wawainfo.pl sierż. szt. Karol Cebula żaden z zakażonych policjantów nie miał kontaktu z mieszkańcami dzielnicy.

Dzisiaj grzeje:
1. Ponownie zamykane są instytucje. Nagły przyrost zachorowań na koronawirusa, władze polskiej miejscowości nie miały innego wyboru
2
. Nie żyją 3-letnie bliźniaczki, mama nie mogła nic zrobić. ”Trzymały się za rączki”

Do czasu odbycia kwarantanny obowiązki komisariatu z Włochów przejmuje komisariat policji dla dzielnicy Ochota oraz oddział Prewencji Policji w Warszawie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mimo wieku pokonała chorobę. Najstarszy ozdrowieniec w Polsce ma ponad 100 lat
  2. Jarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofili
  3. Przez koronawiusa nie mogła być przy umierającej siostrze, nie dała za wygraną. Zrobili dla niej wyjątkową rzecz, łzy same lecą
  4. Umierał na oczach swojego 10-letniego synka. Media przekazały właśnie wiadomość o tragicznej śmierci aktora znanego z telewizyjnych seriali
  5. Polacy płacą kilkukrotnie więcej. Na wizytę w konkretnych salonach lepiej wziąć portfel pełen pieniędzy
  6. Pozbywanie się obierek po ziemniakach jest wielką stratą. Możesz je cudownie wykorzystać

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News