Kontrowersyjne poglądy przywódców religijnych Islamu zawsze wzbudzają silne emocje. Znane są wypowiedzi dotyczące kształtu ziemi i stosunku do małżeństw z młodymi dziewczynkami. Młody indonezyjski duchowny zapowiedział, że po śmierci wiernych czeka niekończąca się orgia.

Syamsuddin Nur Makkah, 25-letni duchowny, występujący też pod pseudonimem Ustadz Syam wystąpił w programie „Islam jest piękny” indonezyjskiego kanału telewizyjnego TransTV. Będąc gościem, wygłosił przemówienie, w którym wyjaśniał, co czeka wiernych po śmierci.

– Jedną z przyjemności, jakie czekają nas w niebie, są orgie. Wybaczcie, ale dlatego musimy powstrzymywać się od zaspokajania potrzeb na tym świecie. Kobiety lubią nosić koszulki bez rękawów, nawet w samolotach, gdzie jest chłodno, więc mężczyźni muszą ciężko wysilać się, by opanować swe żądze – stwierdził Ustadz Syam.

Jego słowa wywołały niemałe kontrowersje w Indonezji. Część komentujących występ telewizyjny wyraziło oburzenie, że cel ich religii został sprowadzony do seksu i orgii po śmierci.

Inni przyznają mężczyźnie rację, a na poparcie jego poglądów wskazują cytat ze słynnego islamskiego teologa i komentatora kanonicznego Al-Suyuti, żyjącego na przełomie XV i XVI wieku:

– Penis Wybranego nigdy nie mięknie. Erekcja jest wieczna. Uczucie, kiedy za każdym razem się kochasz, jest absolutnie wyśmienite i spoza tego świata. I nawet gdybyś chciał zrobić to samo na ziemi, to byłbyś na to za słaby – twierdził Al-Suyuti.

ZOBACZ TAKŻE:

Zobacz również

https://www.youtube.com/watch?v=1CuF_GBTFOQ

Zobacz również