Komiczna wpadka na żywo partnerki Arkadiusza Milika (VIDEO)

Komiczna wpadka na żywo partnerki Arkadiusza Milika (VIDEO) Źródło: fot. printscreen tvn24

Jessica Ziółek, prywatnie partnerka polskiego reprezentanta w piłce nożnej, Arkadiusza Milika, zaliczyła kuriozalną wpadkę w programie na żywo. Nagranie po woli staje się hitem w sieci.

Podczas sobotniego wydania "Wstajesz i wiesz" w TVN24, gościem była partnerka kadrowego napastnika - Arkadiusza Milika. Rozmowa - oprócz sobotniego meczu Polska - Rumunia - dotyczyła życia prywatnego pary. Nie obyło się jednak bez kuriozalnej wpadki. Ziółek nie miała pojęcia, że jest już na wizji i rozmowa jaka potoczyła się między nią a prowadzącym rozbraja.

Jak wolisz być przedstawiona? Jessica Ziółek - modelka, pracująca nad własnym projektem modowym...? - zaczął prowadzący program.

Nie, nie modelka... - przerwała mu Ziółek.

Czy wolisz być może przedstawiana jako Jessica Ziółek, partnerka Arkadiusza Milika? - dopytywał ją dziennikarz.

Partnerka Arkadiusza Milika. No niech tak będzie. Modelka to nie te słowo. Błagam was – stwierdziła z rozbrajającą szczerością Ziółek.

Powiem Ci, że ja nie lubię tego określenia. Wags? (określenie żon piłkarzy - przyp. red.) O to też nie pytajcie – dodała zaskakująco partnerka Milika.

– Ale już jesteśmy na antenie. Już pytamy... – oświadczył wyraźnie rozbawiony prowadzący.

Jak można było się spodziewać, partnerka Milika nie spodziewała się, że są już na antenie i z pewnością nie odpowiadałaby na pytania dziennikarza w taki sposób. Na jej twarzy pojawiło się ogromne zakłopotanie.

Następny artykuł