Komentator Eurosportu na żywo o reklamach: Przepraszamy za tego idiotę bez szkoły (video)

Komentator Eurosportu na żywo o reklamach: Przepraszamy za tego idiotę bez szkoły (video) Źródło:

Zimowy sezon skoków narciarskich rozpoczęty i mimo że nasi skoczkowie nie zaprezentowali takiej formy jakiej oczekiwaliby fani tego sportu to w sieci wciąż głośno o niedzielnym konkursie w Klingenthal. Wszystko za sprawą jednego z komentatorów Eurosportu, który w ostry sposób skomentował przerwę na reklamę w środku zawodów.

W trakcie transmisji konkursu w skokach narciarskich w Klingenthal stacja Eurosport postanowiła puścić blok reklamowy, przez który widzowie nie mieli szansy zobaczyć skoku m.in. Jana Ziobry. Na puszczenie reklam w środku rywalizacji ostro zareagował jeden z komentujących konkurs skoków narciarskich, Igor Błachut.

- Powracamy do Klingenthal. Przepraszamy za tego idiotę bez szkoły, który zdecydował o tym, żeby reklamy puszczać w trakcie konkursu, w trakcie rywalizacji sportowej, a nie w przerwie - powiedział komentator Eurosportu, Igor Błachut.

Błachut dodał również, że osoba odpowiedzialna za transmisję jest "człowiekiem z exela". Natomiast Adam Małysz, który był drugim komentującym, sugerował, że może to być ktoś kto nie jest fanem sportu lub skoków.

Ostra reakcja komentatora Eurosportu spodobała się jednak widzom i internautom, którzy udostępniają fragment relacji z konkursu, w którym padają wspomniane słowa.

bh, źródło eurosport

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News