Kolumna Andrzeja Dudy potrąciła malutkie dziecko!

Kolumna Andrzeja Dudy potrąciła malutkie dziecko!

Andrzej Duda ma duży kłopot. Według informacji z ostatniej chwili, kolumna prezydenta potrąciła na pasach małe dziecko. Do tej pory nie wiadomo, w jakim jest stanie.

Według najnowszych medialnych ustaleń, chłopiec miał 10 lat. Jak twierdzą dziennikarze RMF FM, był to 9-latek. Nie wiadomo, w jakim stanie się znajduje. Dziecko zostało jednak przewiezione do szpitala, gdzie przejdzie zapewne wszystkie potrzebne badania.

Andrzej Duda świadkiem potrącenia dziecka przez radiowóz

Rzecznik Andrzeja Dudy ujawnił, że samochód "delikatnie" potrącił chłopca, który miał sam wbiec na pasach w pojazd. Głowa państwa miała natychmiast zatrzymać kolumnę i wyjść do rannego. Jak przyznał przedstawiciel polityka, pozostaje on w stałym kontakcie z rodzicami dziecka i przekazuje przełożonemu wszystkie najnowsze informacje, które udaje mu się zdobyć. Do wydarzeń doszło w Oświęcimiu. Auto, które potrąciło chłopca, było drugim pojazdem, poruszającym się w kolumnie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy prezydent Andrzej Duda pojawi się w szpitalu u potrąconego chłopca?

Przedstawiciel głowy państwa, Błażej Spychalski ujawnił, że Andrzej Duda zapewne odwiedzi dziś 10-latka w szpitalu. Polityk powiedział także, iż sprawę bardzo dokładnie przeanalizują służby. Sprawa jest jednak o tyle specyficzna, że to właśnie radiowóz potrącił chłopca. Sam prezydent kontynuuje obecnie zaplanowaną wcześniej wizytę w Oświęcimiu, podczas której ma się przede wszystkim spotkać z mieszkańcami. Andrzej Duda nie wspomniał jednak w swym przemówieniu o tragicznych zdarzeniach, do których doszło w drodze na wiec. Potrąconemu chłopcu na szczęście nie stało się jednak nic poważnego. News będzie aktualizowany na bieżąco. Prosimy o odświeżanie strony.Najlepsze newsy dnia:

  1. Rozszyfrowali Kaczyńskiego! Zdradziło go kilka ruchów
  2. Szydło wyszła do ludzi. Doszło do bezpośredniej konfrontacji z KOD
  3. PiS stchórzyło przed Tuskiem? Sensacyjna decyzja przed wyborami
  4. Agata Duda znowu zakpiła z Polaków. Pierwsza dama triumfuje
  Następny artykuł