Kuriozalna wpadka w Koło fortuny! Banalne pytanie, wszyscy ryknęli śmiechem

Kuriozalna wpadka w Koło fortuny! Banalne pytanie, wszyscy ryknęli śmiechem Źródło: Fot. YouTube

Koło Fortuny wciąż cieszy się popularnością. Sympatycy doceniają produkcję nie tylko za atrakcyjny format, ale i przez zabawne wpadki, które przydarzają się uczestnikom. Nie inaczej było tym razem, gdy jedna z nich nie odpowiedziała na banalne pytanie.

Koło Fortuny przez lata emisji dorobiło się wielu fanów. Dlatego też nowe odcinki lub powtórki popularnego show transmitowane są niemal codziennie. Program nie tylko daje dobrą zabawę, ale również możliwość zarobienia gotówki lub atrakcyjnych prezentów. Z tego powodu jest on ciekawy nie tylko dla potencjalnych uczestników, ale również dla widzów, którzy są zainteresowani losami biorących udział w teleturnieju ludzi. Czasami jednak dochodzi do sytuacji, wobec których nikt w studiu nie potrafi zachować powagi.

Koło Fortuny – co za wpadka!

Jedna z nich wydarzyła się właśnie w jednym z ostatnich odcinków produkcji Telewizji Polskiej. Wszystko za sprawą nietypowej odpowiedzi jednej z uczestniczek, która w zabawny sposób pozbawiła się szansy na wygranie rundy. W programie udział wzięła pani Brygida, która po odgadnięciu kilku liter dostała szansę na odgadnięcie hasła. Dotyczyło ono kategorii "Edukacja". Przy uważnym spojrzeniu na tablicę i krótkim zastanowieniu się łatwo było domyślić się, że chodzi o hasło "Zajęcia wyrównawcze". Kobieta natomiast wypaliła "zajęcia warownicze". Wpadka ta wyraźnie rozbawiła nie tylko Rafała Brzozowskiego czy Izabellę Krzan, która zajmuje się odsłanianiem liter w hasłach, ale również pozostałych uczestników oraz publiczność. Wszyscy zdawali sobie sprawę, że hasło to jest wyjątkowo proste to odgadnięcia wobec tylu podanych liter, dlatego też dziwne, że kobieta nie potrafiła odgadnąć prostego wyrażenia, znając dodatkowo kategorię, do jakiego zostało ono przypisane.

Koło Fortuny – prowadzący nie wytrzymali

Niektórzy uważają, że Brzozowski popełnił spore faux pas. Ich zdaniem prowadzącemu teleturniej nie wypada wyśmiewać się z wpadki uczestników, bowiem mogą oni popełnić błąd pod presją kamer i czasu. Jako niedościgniony wzór podają oni przykład Tadeusza Sznuka z "1 z 10", który zawsze zachowuje wielką kulturę osobistą, niezależnie od sytuacji, w której znajdzie się którykolwiek z odpowiadających. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Koło Fortuny wróciło na antenę Telewizji Polskiej we wrześniu 2017 roku. W odświeżonej formule prowadzą go wspólnie Rafał Brzozowski jako główny prowadzący oraz Izabella Krzan jako asystentka. Nowa wersja programu pomogła mu zdobyć rzesze fanów i pokazała nowym widzom, na czym polegał jego fenomen przed laty. Po raz pierwszy program ten zadebiutował na polskiej antenie w 1992 roku, gdzie z początku udało mu się zaliczyć świetne wyniki pod względem oglądalności. W tamtych czasach nie istniało zbyt wiele teleturniejów, dlatego mógł on liczyć na wysoką widownię. Dziś również jest on jednym z najchętniej oglądanych tego typu programów w polskiej telewizji.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Striptiz Poli Raksy oglądało z wypiekami na twarzy pół Związku Radzieckiego. Zemdlejecie z wrażenie!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Ogromna burza na Wyspach! Książę William REZYGNUJE z tronu
  4. TVP nagle WYRZUCA uwielbianego prowadzącego. Co się dzieje?!
  5. Zenek Martyniuk wyda 40 000 dolarów by ratować syna! 
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: WP
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News