Nawet prowadzącego zamurowało! Uczestnik Koła Fortuny rozwalił system

Nawet prowadzącego zamurowało! Uczestnik Koła Fortuny rozwalił system Źródło: Fot. YouTube

Koło Fortuny zdobyło ogromną popularność wśród polskich telewidzów. Program bije rekordy popularności, a fani chętnie zgadują wraz z uczestnikami hasła w kolejnych rundach. Co ciekawe, w jednym z ostatnich odcinków biorący w nim udział pan Władysław zrobił coś, czego nikt wcześniej nie osiągnął.

Prowadzącym popularnego Koła Fortuny jest obecnie Rafał Brzozowski. Muzyk zdobywa dzięki programowi uznanie widzów, którzy bardzo chętnie siadają przed telewizorami, aby podziwiać poczynania uczestników show. Warto zaznaczyć, że sam program zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w 1992 roku. Jego odnowiona wersja cieszy się jednak podobnym zainteresowaniem licznej widowni.

Spektakularne poczynania uczestnika programu Koło Fortuny 

Zarówno fani, jak i prowadzący byli jednak zadziwieni, kiedy na ich oczach pan Władysław pobił robiący ogromne wrażenie, historyczny rekord. Na czym on polegał? Będziecie naprawdę zaskoczeni! Uczestnik zgadł stosunkowo długie hasło, mając na tablicy jedynie dwie litery. Udało mu się bowiem ustalić, że poszukiwanym powiedzeniem jest: "Chować głowę w piasek", mając odkryte tylko "s" oraz "k" w ostatnim wyrazie. Fani programu byli zdumieni spektakularną grą w wykonaniu mężczyzny, który zrobił na nich bardzo dobre wrażenie.

Kto prowadzi Koło Fortuny? Jak zareagował na poczynania pana Władysława?

- To była najszybsza piąta runda w historii tego programu - powiedział pełen uznania Rafał Brzozowski, nie ukrywając zdziwienia, które udzieliło się także widzom oraz pomagającej muzykowi Izabelli Krzan. Nagranie ze spektakularną grą pana Władysława możecie zobaczyć poniżej. Czy wy także jesteście fanami kultowego już programu Telewizji Polskiej?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Doda jest ciężko chora?! Fani umierają z przerażenia!
  2. Młynarska naprawdę robi to matce?! Kobieta przerwała milczenie
  3. Taniec z Gwiazdami był dla niej koszmarem?! Szokujące kulisy
  4. Fani „Na Wspólnej” są załamani. To koniec ich uwielbianego serialu
Następny artykuł