Prowadzący na wizji wylał lepką maź na prezenterkę "Koła Fortuny". Zdjęcia w sieci

Prowadzący na wizji wylał lepką maź na prezenterkę "Koła Fortuny". Zdjęcia w sieci Źródło: screenshot/TVP

"Koło Fortuny" uchodzi za jeden z bardziej interesujących teleturniejów na antenie TVP. Ozdobą show niewątpliwie jest Izabella Krzan, która pomaga Rafałowi Brzozowskiemu w prowadzeniu programu. Zazwyczaj elegancka celebrytka została potraktowana na wizji w dziwny sposób. Oblano ją dziwną substancją.

"Koło Fortuny" ma bardzo duże szanse na zdetronizowanie "Familiady" dzięki równie zabawnemu prowadzącemu. Rafał Brzozowski w każdym odcinku raczy publiczność w studiu i widzów przed telewizorami niezapomnianymi wykonaniami największych hitów. Często do jego popisów pląsa śliczna Izabella Krzan, bez której całe show byłoby o wiele uboższe. Teraz jednak nie spodziewała się na pewno, że na wizji spotka ją coś takiego.

Prowadząca "Koło Fortuny" umazana lepką mazią. Nadal wygląda niesamowicie

Izabella Krzan, zanim została pomocnicą w teleturnieju "Koło Fortuny", zdobyła sławę jako Miss Polski. Wdzięk i uroda, które zapewniły jej ten tytuł, do dziś przykuwają uwagę wielu widzów TVP. Elegancka gwiazda zawsze dba, by prezentować się nienagannie, dlatego to, co ją spotkało na wizji, musiało być dla niej sporym zaskoczeniem.

W trakcie programu "Wielkia wylewka", prowadzonego przez Damiana Michałowskiego, celebrytka zgodziła się na to, aby ten wymazał ją jogurtem i sokiem pomidorowym. Wydarzenie zostało pokazane na antenie 4Fun TV. Widok był niesamowity, a uczestnicy zabawy wspominają ją ze śmiechem.

- Gdyby ktoś mi powiedział rok temu, że będę smarował twarz Miss Polonii jogurtem i sokiem pomidorowym, to bym powiedział... W sumie czemu nie! Iza Krzan jest najbardziej szaloną Misską na świecie! W dzisiejszym odcinku okazała się też baaardzo „wylewna”- stwierdził dziennikarz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcia mokrej gwiazdy znalazły się w sieci. Izabella Krzan skomentowała całe zajście 

Efekt oblania jogurtem i sokiem sprawił, że zawsze perfekcyjnie uczesana i umalowana prowadząca "Koło Fortuny" wyglądała zupełnie inaczej. Mokra, z pozlepianymi włosami oraz pobrudzonym ubraniem nadal zachowała czarujący uśmiech. Dzięki niemu nadal wyglądała wspaniale.

- Jeśli ktoś z Was zastanawiał się kiedyś, jak to by było chlusnąć pani z tv w twarz kubkiem napoju lub np śmietany, to... dzisiaj możecie to zobaczyć - napisała na swoim Instagramie.

Fani Miss uważają, że pokazała przede wszystkim swoje zamiłowanie do zabawy, a to jest o wiele ważniejsze niż nienaganny wygląd. Z pewnością zaskarbiła sobie ich sympatię po raz kolejny, publikując takie zdjęcie upamiętniające lepkie przeżycie:

(Fot. Instagram/Izabella Krzan)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska była molestowana przez znanego lekarza. „Ufałam mu”
  2. Żona Tomasza Sekielskiego nie jest związana z mediami. Kim jest Anna Sekielska?
  3. Najsmutniejsze wiadomości rozprzestrzeniają się po mediach z prędkością światła. Nie żyje wielki artysta
  4. Pies podpalony i skatowany. Policja szuka sprawcy, każda pomoc jest na wagę złota
  5. Smutne informacje dla fanów "M jak miłość". Uwielbiany bohater ma raka, może tego nie przeżyć
  6. Podczas ulewy Duda nie pozwolił, by Szydło przemokła do suchej nitki. Oniemieliśmy, gdy wziął premier pod rękę i przygarnął pod swój parasol

Źródło: Instagram

Następny artykuł