Magda Gessler w swoim programie Kuchenne Rewolucje przedstawia się jako rewolucjonistka, która odmienia los podupadających restauracji. Nie zawsze jednak jej praca kończy się sukcesem. Tym razem kolejny właściciel restauracji, którą odwiedziła Gessler przerywa milczenie. To może być koniec programu.

Chociaż Kuchenne Rewolucje cieszą się niesłabnącą popularnością i wciąż są hitem ramówki TVN, to właściciele odwiedzanych przez Magdę Gessler restauracji co raz częściej wypowiadają się o nich w niezbyt pozytywnym tonie.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński ujawnił prawdziwy cel swojego życia. Nadchodzą ogromne zmiany

Kuchenne rewolucje nie zawsze udane

Kim jest Magda Gessler? To restauratorka, która sama siebie nazywa „kreatorem smaku i stylu”. Chociaż zwykle wychodzi z siebie, żeby lokale, które odwiedza odniosły potem sukces, to nie zawsze jej zmiany sprawdzają się w praktyce.

Tak było w przypadku goczałkowickiej restauracji „Matalmara”. Magda Gessler zmieniła jej nazwę na „Pod Złotym Ziemniakiem”, ale nawet to nie pomogło.

W lokalnej gazecie można znaleźć ogłoszenie o sprzedaży lokalu. Jego cena to ok. 2 miliony złotych. Najwyraźniej mimo wizyty Magdy Gessler nie udało się z lokalu zrobić kury znoszącej złote jajka.

ZOBACZ TAKŻE: Rząd PiS ma niespodziankę dla seniorów. Wyda ponad 600 mln zł

Restauracja nie dała rady

Właścicielka „Matalmary” tłumaczy, że rozwiodła się z mężem i to było bezpośrednim powodem sprzedaży restauracji. Wiadomo jednak, że podczas nagrania swojego programu, Magda Gessler pochyla się nie tylko nad problemami ekonomicznymi lokalu, ale również nad ludzkim aspektem miejsca, które odwiedza.

Ten, kto zakupi dawną „Matalmarę” nie będzie musiał prowadzić tam restauracji. W ofercie właścicielka zamieściła informację, że istnieje możliwość zmiany profilu użytkowania obiektu, na przykład na: lokale biurowe, gabinety lekarskie, siedzibę firmy lub sklep.

ZOBACZ TAKŻE: SZOK! Właśnie ujawniono, że czołowy minister PiS to agent obcego wywiadu

Kryzys Kuchennych Rewolucji

Warto dodać, że tuż po emisji programu, w którym przeprowadzano rewolucję w „Matalmarze” właścicielka lokalu, Alicja Czysz, złożyła pozew przeciwko producentowi programu, niemieckiej firmie Constantin.

Jak twierdziła wtedy właścicielka, program zamiast pomóc jej restauracji, tylko dodatkowo jej zaszkodził. Chyba nie taka jest misja Kuchennych Rewolucji. Czy jesteśmy świadkami początku końca programu?

Kiedy możemy obejrzeć Kuchenne Rewolucje? Dopóki program pozostaje w ramówce TVNu nadawany jest w czwartki o godzinie 21:30.

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

  • Tak, honor ratują tylko skoczkowie (80%, 68 683 głosów)
  • Nie (20%, 17 626 głosów)

Liczba głosujących: 86 309

Loading ... Loading ...

Największe kompromitacje polskich gwiazd [ZOBACZ!]


Prezes TK "Człowiekiem Wolności"? Internauci śmieją się z nagrody dla Przyłębskiej

Źródło: dziennikzachodni.pl

...

Zobacz również