Drugi pożar w tym samym centrum handlowym. 64 osoby nie żyją (WIDEO)

Drugi pożar w tym samym centrum handlowym. 64 osoby nie żyją (WIDEO)

Szokujące informacje płyną zza wschodniej granicy. Zaraz po tym, jak w poprzedniej tragedii zginęło co najmniej 64 osoby, wybuchł nowy pożar w centrum handlowym. Służby nie wiedzą, co się dzieje!

W rosyjskim Kemerowie wybuchł kolejny pożar w centrum handlowym. To dokładnie to samo miejsce, w którym wczoraj w wyniku pożogi życie straciło co najmniej 64 osoby. Trwa akcja ratunkowa. Nie wiadomo, co jest powodem ponownego wybuchu pożaru.

Pożar w centrum handlowym. Dramat trwa

W niedzielę w Kemerowie, mieście na dalekim wschodzie Rosji, wybuchł pożar w centrum handlowym. Tragedia była ogromna. W konsekwencji pożaru życie straciło co najmniej 64 osoby, są także zaginieni. Wśród ofiar były dzieci. Pożar był tak potworny, że ludzie, by ratować życie, skakali z okien. Tymczasem nie opadł kurz po poprzedniej akcji ratunkowej, a w tym samym miejscu wybuchł drugi pożar. Na miejscu nieustannie pracują jednostki straży pożarnej i służby ratownicze. Nie wiadomo, co jest przyczyną kolejnego pożaru. Wśród podejrzeń mówi się albo o zaprószeniu ognia, albo o niedokładnym dogaszeniu poprzedniego pożaru. Na razie media nie informują o kolejnych ofiarach tragedii. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Ogromny pożar w centrum handlowym. Ludzie skaczą z okien, dzieci wśród ofiar
  2. Dramatyczne sceny w Biedronce. Wybuchł ogromny pożar, ewakuowano sklep
  3. Co się dzieje?! Kolosalny pożar w Warszawie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News