Kolejny fatalny spot o dopalaczach. "Dostałem raka po tym filmie" (video)

Kolejny fatalny spot o dopalaczach. "Dostałem raka po tym filmie" (video) Źródło:

W sieci pojawił się kolejny spot na temat dopalaczy, który zebrał bardzo niepochlebne recenzje. Internauci drwią, że gdy widzą jak Polska walczy z dopalaczami, to sami mają ochotę je zakupić. Inni podkreślają, że spoty są żenujące, by dotarły do szerokiej publiczności.

Materiał został wykonany w ramach kampanii przeciwko dopalaczom. Autorami spotu są ludzie z TAP1, czyli Telewizyjnej Agencji Producenckiej. Jak podają na swojej stronie, zajmują się m.in produkcją i postprodukcją filmową i telewizyjną, produkcją spotów reklamowych oraz animacją komputerową. Ich najnowsza produkcja zrealizowana w ramach kampanii wojewody warmińsko-mazurskiego według zdecydowanej większości internautów, "poziomem żenady" pobiła poprzednie spoty. W materiale pojawia się wojewoda Marian Podziewski z PSL. "Dostałem raka po tym filmie", "Przekaz jest taki, że gdyby ekspedientka sprzedała im winiacze to by żyły", "Jak zobaczyłem, że wypływa jest z ust ketchup to padłem", "Wygląda jak filmik uczniów gimnazjum", "ekspedientka to android chyba", "Emocje jak na grzybach", "Te spoty dają fazę lepszą niż dopalacze" - to tylko najłagodniejsze komentarze, które internauci publikują pod filmem. Spot został oczywiście zrealizowany za publiczne pieniądze. Część internautów jest oburzona, że efekty tak wyglądają. Inni zaś podkreślają, że być może forma jest taka, by spoty dotarły do jak największej liczby odbiorców. Zaznaczają, że gdyby nie były żenujące, nikt by się nimi nie zainteresował. https://www.youtube.com/watch?v=pCO7cs68654 Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Poniżej poprzedni spot. https://www.youtube.com/watch?v=-EwI5kA48pw Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News