KOLEJNY demoniczny atak w Stalowej Woli! Jest na wolności, policja panikuje

KOLEJNY demoniczny atak w Stalowej Woli! Jest na wolności, policja panikuje

W Stalowej Woli w województwie podkarpackim doszło do kolejnego, straszliwego ataku nożownika. To już drugi tego typu atak w tym samym mieście w ciągu miesiąca. Informacje potwierdza miejscowa policja. 

Około godziny 19 w Stalowej Woli doszło do przerażającego zdarzenia. Nieznany osobnik pchnął nożem w plecy 58-letniego, przechodnia, podaje RMF FM. Zaatakowany mężczyzna w stanie ciężkim znajduje się w szpitalu. Napastnik ranił także drugą osobę, której personalia pozostają nieznane. Świadkowie zdarzenia donoszą, że sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia.  Nie wiadomo nic o motywacji nożownika, na którego trwa właśnie policyjna obława.

Policja potwierdza

Przestępca jest obecnie ścigany przez miejscową policję. Funkcjonariusze jedynie potwierdzili doniesienia mediów, odmawiając dalszych informacji. - Sprawca uciekł. Zabezpieczamy ślady na miejscu zdarzenia - wyjaśnia asp. sztab. Andrzej Walczyna z policji w Stalowej Woli. - Sprawdzamy też, czy w pobliżu nie ma kamer monitoringu, które mogły zarejestrować atak i twarz napastnika - dodaje.

Inne informacje

Lokalne media podają z kolei nieco inne informacje dotyczące ofiar zdarzenia. Według nich zaatakowany mężczyzna miał 27 lat i został wielokrotnie ugodzony nożem w plecy. Do szpitala został przewieziony z nożem wbitym w plecy. Drugi mężczyzna został uderzony w twarz. źródło: rmf24.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News