Kolejne nagrania: Bieńkowska i Kwiatkowski śmieją się, że ludzie ufają NIK
Wiadomości Pikio - 3 Września 2015

Kolejne nagrania: Bieńkowska i Kwiatkowski śmieją się, że ludzie ufają NIK

Telewizja Republika wyemitowała materiał z podsłuchanej rozmowy w słynnej restauracji „Sowa i Przyjaciele” pomiędzy szefem Najwyższej Izby Kontroli Krzysztofem Kwiatkowskim a byłą wicepremier Polski Elżbietą Bieńkowską. W spotkaniu uczestniczyli także Mieczysław Witka oraz Paweł Miklisa z delegatury NIK w Katowicach. Urzędnicy dworowali sobie z instytucji publicznych i z tego, że cieszą się one zaufaniem społecznym w Polsce.

Podczas spotkania wymienione osoby miały rozmawiać o obsadzeniu kierowniczego stanowiska w rzeszowskiej delegaturze NIK kandydatem PSLu. W zaprezentowanym przez TV Republikę materiale przedstawiona została wypowiedź Elżbiety Bieńkowskiej która miała zażartować o NIK: wspaniała instytucja, gratuluję ci! - słowa te wywołały rechot wszystkich uczestników spotkania, a Kwiatkowski miał odpowiedzieć: Ja nie wiem jak ona ma ciągle dalej 60% zaufanie, rzeczywiście, opinii publicznej, dobrze że nikt się temu w szczegółach nie przygląda.Fot. TV Republika/Niezalezna.pl Fot. TV Republika/Niezalezna.plPolub Pikio.pl, by być na bieżąco:

ds, źródło: TV Republika/Niezalezna.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News