W Warszawie doszło do kolejnej makabrycznej zbrodni. Na komendę na Woli zgłosił się pijany mężczyzna, który przyznał, że zabił swoją konkubinę. W jego mieszkaniu odnaleziono odciętą głowę. 

3 lutego doszło do podobnego mordu, którego sprawcą był Kajetan P. Nie wiadomo czy sprawca kolejnej zbrodni jest naśladowcą zabójcy, o którym ostatnimi czasy było głośno w mediach. Informacje na temat brutalnej zbrodni potwierdzają policjanci z komendy na Woli. Funkcjonariusze prowadzą obecnie czynności wyjaśniające. Na miejscu pojawił się również prokurator.

To kolejna szokująca zbrodnia. Wcześniej szerokim echem odbijał się mord 27-letniej nauczycielki języka włoskiego, która umówiła się z zabójcą na korepetycje. Kajetan P. z zimną krwią zabił 27-latkę, odciął jej głowę, a ciało wsadził do torby podróżnej. Taksówką przewiózł je do wynajmowanego przez siebie mieszkania, a następnie podpalił.

Kajetan P. został zatrzymany na Malcie. Nie wiadomo czy nowy, 35-letni morderca jest jego naśladowcą. Jedno jest pewne. Mając we krwi 2,5 promila alkoholu sam zgłosił się na komendę przy ulicy Żytniej.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.