Internet był świadkiem już wielu dziwacznych i często żenujących tzw. „challenge’y” (tłum. wyzwanie), jednak ostatni z nich, który w piorunującym tempie zyskuje na popularności przebija wszystkie dotychczasowe granice. 

Stali bywalcy w sieci z pewnością pamiętają wiele „wyzwań”, które w przeszłości zawładnęły internetem. Jedne z najpopularniejszych to m.in. jedzenie cynamonu czy ostrych papryczek chilli, oblewanie się zimną wodą lub siedzenie w wannie wyłożonej lodem.

Ostatni z challenge’y przebija jednak wszystko i bynajmniej nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Tysiące kobiet na całym świecie publikuje zdjęcia, które najczęściej wywołują – delikatnie mówiąc – zakłopotanie u innych.

„Panty challenge”, bo o nim mowa polega na publikowaniu zdjęć wewnętrznej strony swoich majtek. Po co? By pokazać, że ma się zdrową pochwę. Dowodem na to mają być właśnie czyste majtki, bez żadnych wydzielin z pochwy. Wszystko zaczęło się od dziewczyny, która zamieściła w sieci zdjęcie swoich majtek wywołując przy tym burzę, która koniec końców sprawiła, że więcej nastolatek zaczęło je publikować.

Kolejny challenge może nie byłby tak bardzo zasmucający gdyby nie to, że udowadnia on, iż nastolatki nie mają zielonego pojęcia o własnym organizmie, wszak wydzielina z pochwy jest całkowicie naturalna i niekoniecznie świadczy o chorobie.

panty1

panty2

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, daily mail, unilad

...

Zobacz również