Internauci wściekli na straż miejską. Tym razem mandat wystawiono starszej pani sprzedającej kanapki

Internauci wściekli na straż miejską. Tym razem mandat wystawiono starszej pani sprzedającej kanapki

Interwencja strażników miejskich wywołała burzę w internecie. Tym razem dali mandat starszej pani, która próbowała dorobić do emerytury sprzedając kanapki.

W Warszawie w okolicach metra starsza pani rozłożyła mały kramik i zaczęła sprzedawać własnoręcznie robione kanapki. Wszystko co sprzedawała kosztowało złotówkę.

W pewnym momencie interweniowała straż miejska i ukarała sprzedawczynię mandatem w wysokości 200 złotych. Całą sytuację opisał na Facebooku jeden z internautów. Był wściekły, gdyż wszystko co oferowała do sprzedaży kobieta nie pokryło by mandatu.

W emocjonalnym wpisie opisał swoje odczucia odnośnie całej historii. Jego post skomentowały tysiące wściekłych na straż miejską osób. Poniżej zamieszczony jest całą treść.

"SKUR***YŃSTWO!!! Dziś rano, obok warszawskiej patelni, kupowałem sobie coś do zjedzenia na podróż i widzę, że obok Pani sprzedającej,już Straż Miejska coś wypisuje,więc pytam czy już Pani mandat dostała ? Ona z wyraźnie smutną miną mówi,że tak...200 zł.Kasuje mnie za bułki i z niedowierzaniem dowiaduję się,że ona to wszystko co widzicie sprzedaje po 1zl (słownie:jeden złoty) !!! To wszystko co ma na stole nie starczy na mandat!Ku*wa,kobieta koło 60-tki chce sobie dorobić i zamiast siedzieć w domu oglądając jakieś m jak miłość czy inne gówna kupuje produkty, przyrzadza kanapki i sprzedaje po takiej marży, że większości z nas nie chciałoby się po to schylic a te k*wy jej mandat dają ,na który będzie kolejne dwa dni sprzedawać! Ja wiem,że to mój błąd, bo przecież powinienem kupić sobie kanapkę w starbuniu albo w innym cacy miejscu za 13zl i wszystko byłoby tak jak zostało ustalone.Polakow zgnoic, sieciowkom dać zarobić i należny haracz państwu zapłacić,tak to przecież zostało ustalone i tak ma być.NIENAWIDZĘ TEGO PAŃSTWA! Kocham Polskę,bo to moja Ojczyzna, ale dziś największym wrogiem Polaków nie są ruscy czy inna swolocz,największym wrogiem Polaków jest to państwo, III RP,która niszczy nas każdego dnia...Dostałem takiej motywacji, żeby ich wszystkich wypi**dolic,razem z tym ich okrągłym stolikiem,że mi starczy na kilka następnych wyborów. Podajcie to dalej i proszę Was, kupujcie u takich sprzedawców jak najczęściej."

fot. facebook.com fot. facebook.com Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :
wk
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News