Marta Kaczyńska to ukrywała! Największy, ciążowy sekret wyszedł na jaw

Marta Kaczyńska to ukrywała! Największy, ciążowy sekret wyszedł na jaw Źródło: fot. Facebook

Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej oczekuje trzeciego potomka. Przyszła mama właśnie stanęła na ślubnym kobiercu. Domysły na temat płci dziecka nie cichną. Starsza córka Kaczyńskiej i jej młodsza siostra również są ciekawe, o kogo powiększy się ich rodzina. Teraz wyciekł ten pilnie strzeżony sekret!

Marta Kaczyńska wzięła cywilny ślub pod koniec lipca. Jej wybranek, Piotr Zieliński - biznesmen z Warszawy - zostanie ojcem po raz czwarty. Dla Kaczyńskiej to trzeci poród. Nie cichną spekulacje na temat płci dziecka. Czy na świat przyjdzie kolejna córka Kaczyńskiej? A może tym razem kobieta doczeka się syna? Sama Kaczyńska nie chce ujawniać tej tajemnicy, ale teraz jej największy, ciążowy sekret wyszedł na jaw. Przyszli rodzice chronią swoją prywatność. Ciąża Kaczyńskiej jest już w zaawansowanym stadium, termin porodu przypada na połowę sierpnia. Pewne jest, że płeć dziecka jest już jego matce znana.

Kolejna córka Kaczyńskiej?

Osoba z bliskiego otoczenia Kaczyńskiej postanowiła skomentować sytuację i tym samym ujawnić najpilniej strzeżonego sekretu pary:
- To będzie jej trzecie dziecko, a Piotra czwarte. Ani Kaczyńska, ani jej mąż nie zdradzili płci maleństwa, ale coraz częściej mówi się o dziewczynce – doniosła dwutygodnikowi Flesz. Skoro więc przypuszczenia padają na to, że narodzi się córka, można przypuszczać, że są prawdziwe. Biorąc pod uwagę zaawansowanie ciąży, trudno o pomyłkę.

Kim jest mąż Kaczyńskiej?

Marta i Piotr spotykali się zaledwie kilka miesięcy. Ślub wzięli jednak tylko cywilny. Pannie młodej nie udało się na czas załatwić unieważnienia ślubu kościelnego z jej pierwszym mężem Piotrem Smuniewskim. Córka Lecha i Marii Kaczyńskich nie chciała jednak czekać dłużej ze względu na zaawansowaną ciążę. Ślub pary był bardzo kameralny. Podczas ceremonii pojawiła się jedynie najbliższa rodzina pary. Uroczystość odbyła się w ekskluzywnej restauracji Dom Polski, położonej przy ulicy Belwederskiej. Na uroczystości pojawił się także stryj Kaczyńskiej - Jarosław. Marta Kaczyńska była już dwukrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był Piotr Smuniewski. Po raz drugi została mężatką wiążąc się z Marcinem Dubienieckim. Para rozstała się dwa lata temu. marta kaczyńskamarta kaczyńska Marta Kaczyńska wobec życiowego przełomu Instagram.com/everydayofficialfashion

ZOBACZ TAKŻE: Agata Duda zmieniła się nie do poznania! To już nie ta sama kobieta

ZOBACZ TAKŻE: Afera po finale Projekt Lady! Wściekli widzowie zaatakowali zwyciężczynię

ZOBACZ TAKŻE: Jolanta Kwaśniewska zachwyciła Polaków! Takiej nikt jej jeszcze nie widział

ZOBACZ TAKŻE: Marta Kaczyńska tuż przed porodem przeżywa dramat. To może zaszkodzić dziecku!

         
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News