Piłkarze Legii dowcipkowali z prezydenta Dudy (video)

Piłkarze Legii dowcipkowali z prezydenta Dudy (video) Źródło: fot. wikimedia commons

Po piątkowym zwycięstwie Legii nad Zagłębiem Lubin 3:1, piłkarze ze stolicy świętowali wspólnie w szatni. Można powiedzieć, że było tam jeszcze ciekawiej niż na boisku. A wszystko przez film, umieszczony w internecie przez warszawski klub, na którym widać, jak podczas wspólnej zabawy piłkarze... wyśmiewają prezydenta Andrzeja Dudę.

Meczem z Zagłębiem, Legia przełamała wyjazdową złą passę, więc radość z wygranego spotkania była ogromna. Osoby odpowiedzialne za marketing i mediową stronę klubu postanowiły opublikować film z szatni, by pokazać doskonały nastrój piłkarzy. Nie zauważono jednak, że jedną z wypowiedzi Aleksandara Vukovića, asystenta trenera Magiery, można traktować jako złośliwość wobec prezydenta.

Najpierw widać na filmie, jak były pomocnik prowadzi niejako zabawę w szatni, intonując piosenki. Później jednak zachęcił on do wzniesienia zwycięskiego okrzyku trenera bramkarzy, Krzysztofa Dowhania. Doradził mu przy tym, aby "tylko nie robił tego jak prezydent Duda".

Vukowićowi chodziło oczywiście o wygrane w grudniu zeszłego roku spotkanie Legii ze Sportingiem Lizbona, po którym głowa państwa pojawiła się w szatni, aby śpiewać i bawić się razem z fetującymi piłkarzami.

Skoro Legia samodzielnie umieściła wypowiedź w filmie, nie widzi w niej raczej niczego złego. Można jedynie sądzić, że jeśli materiał dotrze do Dudy, to nie odwiedzi on prędko Legii w szatni kolejny raz.

https://www.youtube.com/watch?v=eFAnkJMGVmk
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News