Upił się na imprezie firmowej i powiedział całą prawdę o swoim koledze. Nie wiedział, że on stoi tuż za nim

Upił się na imprezie firmowej i powiedział całą prawdę o swoim koledze. Nie wiedział, że on stoi tuż za nim

Kolega tego mężczyzny za dużo wypił na imprezie firmowej i zaczął opowiadać wszystkim dookoła sekrety z jego życia. Nie wiedział niestety, że ten stoi za nim i słyszy każde słowo, które pada z jego ust.

Kolega tego mężczyzny zdecydowanie nie może pochwalić się udanym wieczorem. To, co stało się na imprezie firmowej, sprawiło, że musiał ponieść konsekwencje swojego czynu. Kompromitujące wydarzenia mogły mieć tylko jedno zakończenie. 

Kolega usłyszał wszystko, co mówi o nim współpracownik

Z okazji imprezy firmowej, wszyscy zaczęli pić jeszcze w pracy. Zanim wyszli do klubu, Damian już był pijany. Nic dziwnego, że połowy wieczoru nie pamiętał na następny dzień, a szkoda. Gdyby wiedział, co mówił, nie byłby w szoku, kiedy w najbliższy poniedziałek wrócił do biura. 

Okazało się, że alkohol, który wypił jeszcze w pracy, a potem dodatkowo w klubie, sprawił, że zapomniał, o wszystkim. Słowa, które padły z jego ust, dotyczyły Adama - starszego kolegi z pracy, który tego dnia miał być nieobecny na imprezie

Prawda była zupełnie inna. Adam stał dokładnie za plecami Damiana, gdy ten opowiadał zgromadzonym wokół niego znajomym, jak niesamowicie nudnym i męczącym człowiekiem jest starszy kolega. Narzekał na niego i koloryzował bez ograniczeń, podczas gdy wszyscy wokół już wiedzieli, jak źle to się skończy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jego kolega teraz patrzy na niego nieprzychylnym wzrokiem

Ze względu na wpadkę na imprezie firmowej, Damian nie może spojrzeć w oczy Adamowi. Starszy pracownik nie spodziewał się, że nawet jeśli nie darzą się wzajemnie przesadnią sympatią, to będzie obgadywany na forum publicznym wśród znajomych z pracy. Słowa wypowiedziane przez Damiana musiały jednak nieść za sobą pewne konsekwencje. 

Adam bez skrupułów doprowadził do tego, że Damian został zwolniony. Starszy kolega z pracy nie chciał, aby jego podwładni z firmy współpracowali z mężczyzną, który po wypiciu alkoholu zacznie obgadywać wszystkich dookoła. Był świadomy tego, że z czasem może to przynieść kolejne, jeszcze poważniejsze kłopoty. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje 18 osób. Do sieci trafiło piorunujące nagranie z wybuchem wulkanu w Nowej Zelandii

Damian szybko dowiedział się, że pozostał bez pracy. Nie mógł uwierzyć, że wydarzenia, które miały miejsce na imprezie, aż tak wpłyną na jego życie. Przeprosiny, które złożył Adamowi, nie były w stanie już niczego zmienić. Nie może sobie wybaczyć tego, że nawet nie pamięta właściwie, dlaczego dostał wypowiedzenie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Godlewska nie ma litości, nagrała kolejną kolędę. Tym razem jej strój przyćmił nawet umiejętności wokalne
  4. Przez 20 lat zbierał drobniaki, uzbierał ogromną sumę. Wiadomo, co za nie kupił, szczęka opada
  5. Kuba Wojewódzki ujawnił nieznany fakt z życia Anny Przybylskiej. Pokazał, jaka była naprawdę

źródło: papilot 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News