Godlewska oszukała wszystkich. Żenujące nagrania trafiły do sieci

Godlewska oszukała wszystkich. Żenujące nagrania trafiły do sieci Źródło: Youtube/GODLEWSKA

Kolędy są nieodłącznym elementem polskich świąt Bożego Narodzenia, tak jak pstrokata choinka, czy sałatka jarzynowa. Od jakiegoś czasu mamy również do czynienia ze świecką tradycją, która przez większość osób została znienawidzona. Zapewne nie musielibyśmy ponownie się z nią mierzyć, gdyby nie kłamstwo Małgorzaty Godlewskiej.

Siostry debiutowały ponad dwa lata temu swoim nietuzinkowym wykonaniem "Pada śnieg". Od tamtej pory Godlewskie stały się nowymi celebrytkami, zapraszano je do licznych programów, a one same, choć ich drogi się rozeszły, nie zwalniają tempa. Esmeralda płynie na fali popularności Fame MMA, z wątpliwymi sukcesami biorąc udział w kolejnych edycjach gali. Tymczasem jej siostra nie odeszła daleko od podstaw swojej kariery.

Mogło się wydawać, że jej gwiazda pomału gaśnie, kiedy na początku grudnia oznajmiła, że nie zobaczymy jej w świątecznym wydaniu.

- Przykro mi, ale jestem już tym wszystkim zmęczona. Zapewne wiele osób się z tego ucieszy. Prawda? - napisała Małgorzata.

Dla wielu osób był to szok, jednak trudno powiedzieć też, by wielu Polaków znacząco się tym zmartwiło. Niestety szybko okazało się, że było to zwyczajne kłamstwo, a kontrowersyjna celebrytka oszukała swoich fanów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kolędy Godlewskiej znowu w sieci

Tyle było z zapewnień celebrytki. Już 5 grudnia opublikowała klip do kolędy "Bóg się rodzi". Od tamtej pory udostępniła jeszcze kilka swoich "dzieł", które raczej nie zyskały przychylnej opinii internautów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko
2. Zdjęcia Beaty Kozidrak trafiły do sieci. Widok jest druzgocący

Choć większość osób nie ma najlepszego zdania o Godlewskiej, jej teledyski zyskują gigantyczną popularność. Kolęda z 5 grudnia, na samym Facebooku, została odtworzona już prawie milion razy. Wywołała również ogromną i burzliwą dyskusję wśród użytkowników, wielu bowiem sądzi, że jest to zwyczajne nabijanie się ze wszystkich osób, dla których Boże Narodzenie jest jednym z najważniejszych okresów w roku kalendarzowym. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Oceny na świadectwie maturalnym Jana Pawła II ścinają z nóg. Po latach je pokazano
  4. Niesamowite! Córka Kukulskiej wygląda jak mała Anna Jantar
  5. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową

Źródło: NaTemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News